Skocz do zawartości

która dachówka ceramiczna ?


Recommended Posts

Witam !!

Czy mógłby mi ktoś polecić dobrą dachówkę ceramiczną z angobą ?? Nie wiem na jaką firmę się zdecydowac - roben, rupp czy jest jeszcze jakaś firma licząca sięna rynku ?? I ile średnio za takądachówkę musze zapłacic ?? ( za m2 lub szt)

Dodam że mam w dachu lukarnę o pochyleniu 15 stopni więc to też chyba ogranicza mi wybór.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

rentgen
Link do komentarza
Cytat

Witam !!

Czy mógłby mi ktoś polecić dobrą dachówkę ceramiczną z angobą ?? Nie wiem na jaką firmę się zdecydowac - roben, rupp czy jest jeszcze jakaś firma licząca sięna rynku ?? I ile średnio za takądachówkę musze zapłacic ?? ( za m2 lub szt)

Dodam że mam w dachu lukarnę o pochyleniu 15 stopni więc to też chyba ogranicza mi wybór.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

rentgen



znana firma i dobra dachówka :
http://www.mb.net.pl/pages/oferta/pokrycia...rmy-koramic.php
Link do komentarza
Tylko ja chciałem dachówkę bardzo gładką ( pokrytą chyba glazurą albo jakimś szkłem). jeżdziłęm ostatnio po składach i z Robena supergładka jest tylko czarna a reszta już ma lekko chropowatą powierzchnię. która firma robi bardzo gładkie śliskie dachówki w kolorze cegły ( taki naturalny kolor) ??
Link do komentarza
Cytat

Tylko ja chciałem dachówkę bardzo gładką ( pokrytą chyba glazurą albo jakimś szkłem). jeżdziłęm ostatnio po składach i z Robena supergładka jest tylko czarna a reszta już ma lekko chropowatą powierzchnię. która firma robi bardzo gładkie śliskie dachówki w kolorze cegły ( taki naturalny kolor) ??


sprawdź na www.cerabud.com.pl
to polska firma z Krotoszyna - ostatnio natknęłam sie na nią w "budujemy Dom" nr 1/2 - 2008 .
oprócz własnych wyrobów sprzedają też dachówki produkcji JACOBI Tonwerke - zakładkowe glazurowane lub angobowane
Link do komentarza
Cytat

Tylko ja chciałem dachówkę bardzo gładką ( pokrytą chyba glazurą albo jakimś szkłem). jeżdziłęm ostatnio po składach i z Robena supergładka jest tylko czarna a reszta już ma lekko chropowatą powierzchnię. która firma robi bardzo gładkie śliskie dachówki w kolorze cegły ( taki naturalny kolor) ??


to się najpierw dowiedz czym ta dachówka jest pokryta - bo błądzisz po omacku i nie wiesz czego szukać - a wystarczy wpisać w google to czego szukasz i znajdziesz na 100%.
powodzenia w szukaniu
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...