Skocz do zawartości

Dyskusja na forum: Bezkonkurencyjna oferta na zakup systemu fotowoltaicznego VARIO dla dachówek CREATON

Recommended Posts

Fotowoltaika, jako technologia nowoczesna i ekologiczna, dostarczająca gospodarstwom czystą energię, stale zyskuje na popularności. Dlatego też na rynku dostępnych jest coraz więcej rozwiązań tego typu. Wśród nich zdecydowanie wyróżnia się unikatowa i kompleksowa propozycja firmy CREATON Polska - system VARIO.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/dachy-i-rynny/a/111321-bezkonkurencyjna-oferta-na-zakup-systemu-fotowoltaicznego-vario-dla-dachowek-creaton

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dzień dobry,  zaczynam remont w mieszkaniu z rynku wtórnego. W łazience znajduje się wanna, która jest wpasowana pomiędzy 2 ściany. Silikon na niej był poczerniały i stracił przyczepność - zrobiła się przerwa pomiędzy wanną a silikonem. Chcę go wymienić, tylko mam problem. Wanna jest nieco krótsza niż przestrzeń na nią przeznaczona - po obu stronach (z przodu i tyłu wanny) są przerwy 1cm w całości wypełnione silikonem. Po wcięciu się widzę że są tam 2 warstwy silikonu „wiszące w powietrzu”. Co zrobić z taką sytuacją? Ponowić ten zabieg i zrobić 2 tak grube warstwy silikonu? Czy jest inne, bardziej trwałe rozwiązanie? Podejrzewam że to przez tak grube warstwy silikon zaczął tracić przyczepność…
    • I tak i nie, pewnie zdrożeje ale drewno też pewnie zdrożeje. "Przyroda nie lubi pustki" i musi się mniej lub bardziej wyrównać.  Dachu też nie mam mam miejsce na szacht w stropach i muszę się pomału zdecydować czy chce kominek, by na marne nie murować bloczków kominowych ciągnąć rury doprowadzającej powietrze albo np podpierać strop od spodu pod wagę kominka z obudową ceglaną czy też po prostu zamówić i wsadzić teraz kominek przez okno przy okazji hdsem. 
    • Ewa nie ma chyba strychu, tylko stropodach.    
    • Mam wrażenie, że spodziewasz się dużych podwyżek gazu. Czyli nie masz komina, to szkoda go teraz robić w tych czasach, dziurawić dach.   Potrzeba Komin wkład fi 200 bo do drewna odpowiednia średnica. Rura PCV fi 125 doprowadzająca powietrze do spalania, od spodu lub z tyłu paleniska.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...