Skocz do zawartości

instalacja elektryczna


Recommended Posts

Cytat

Witam,budujemy z żoną domek o pow.130m2.Teraz przyszła kolej na instalacje i tu moje pytanie,ile moze wynosić koszt instalacji elektrycznej oraz wodno-grzewczej.Pozdrawiam
ps.Dodam że miejscowy fachowiec chce 5000-6000 z materiałem,bez gwarancji.Co o tym sądzicie


Cze.Poczytaj Budujemy dom są tam kosztorysy.Radzę rozbić cenę na materiał i robotę wtedy łatwiej porównać oferty.Co do gwarancji to bez łaski jest roczna rękojmia i 5 lat z innych przepisów,ważne by mieć umowę na roboty.Pozdro
Link do komentarza
Cytat

ps.Dodam że miejscowy fachowiec chce 5000-6000 z materiałem,bez gwarancji.Co o tym sądzicie



Odradzam zgodę na umowę o pracę bez gwarancji. Nawet najlepszemu fachowcowi coś się może nie udać. I po co wtedy płacić ponownie? Jak mam, gwarancję to wiem do kogo się zwrócić w razie kłopotu. Każdy szanujący się rzemieślnik taką gwarancję dać powinien. Na piśmie.
Link do komentarza
Cytat

Ok.dzięki,tak właśnie myślałem,a ten fachowiec (od żony ze wsi i ją troche zbajerował)co się okazało nie prowadzi firmy tylko pracuje w energetyce na etacie,a więc umowy nie będzie.Znalazłem firmę,która podejmnie się za około 38zl za punkt z materiałem



Facet może być geniuszem ale jak nie ma papierów to się robi dziwnie. No i nie ma co ukrywać - 6 tys piechotą nie chodzi.
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...