Skocz do zawartości

Dom w rododendronach 6 / Archon+


iwonecka

Recommended Posts

  • 3 miesiące temu...
Cytat

Czy ktoś z was buduje rodo 6??



Witam,

Ja się przymierzam do budowy domu w rododendronach 6(N). W zasadzie oba projekty różnią się minimalnie powierzchnią:
dom w rodendronach 6 - 152,20 m2
dom w rodendronach 6(N) - 134,4 m2
(http://www.archon.pl/index.php?act=32&sid=m484681a5d56f6)
i troszkę wyglądem zewnętrznym icon_smile.gif
Jeżeli o mnie chodzi to zamierzam zrobić drobne poprawki w rzutach.

Obecnie jestem na etapie załatwiania formalności o pozwolenia na budowę - więc długa droga jeszcze przede mną...

Czy masz już zrobiony kosztorys? Zastanawiam się ile będzie mnie kosztować budowa. W kosztorysie na stronie, podana jest kwota 270 tyś za stan pod klucz, budowany systemem gospodarczym. Pytanie, czy ta kwota wystarczy? Chciałabym wziąść maksymalnie 350 tyś kredytu.

Proszę także innych doświadczonych Forowiczów o porady dotyczące projektu.

Z góry bardzo dziękuję.
Link do komentarza
Tak przy okazji, natknęłam się dzisiaj na podobny projekt (Dom w rododendronach 5), zresztą na stronach https://budujemydom.pl.

Wszystkich zainteresowanych szczegółowym kosztorysem odsyłam do strony:
https://budujemydom.pl/component/option,com_content/task,specialblogcategory/act,view/id,7328/Itemid,306/

Szacowany koszt pod klucz to : 350 tyś icon_smile.gif
To dobra wiadomość icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Witam, ...
na wiosnę budujemy dom wg projektu archonu "dom w rododendronach 6" może ktoś na forum również na w planach budowę tego domu lub już wybudował icon_smile.gif

czekam na rododendrowiczów icon_wink.gif




Witam!
My zaczynamy budowę Rodo 6 w październiku. czekamy teraz na wydanie pozwolenia. Budujemy wg projektu. Jedyną zmianą jaką wprowadziliśmy jest dodanie drzwi z tyłu garażu (zamiast okna). Budujemy pod Wrocławiem.
A wy na jakim jesteście etapie? Gdzie stanie wasz domek? Wprowadziliście dużo zmian??
pozdrawiam
Metii
Link do komentarza
My zaczynamy dopiero w lutym/marcu 2009. Zależy od pogody. Jeżeli chodzi o zmiany to zlikwidowaliśmy spiżarnię i powiększyliśmy kuchnię. icon_smile.gif Okno w kuchni przesunęliśmy o jeden pustak by zmieściła tam się lodówka. icon_smile.gif
Jak na razie na tym zmianach się zatrzymaliśmy, co będzie dalej okaże się w przeciągu kilku tygodni jak przyjdą plany aranżacji wnętrz icon_smile.gif
Budujemy się w pod Gdańskiem icon_smile.gif
I jak na razie walczymy z papierologią icon_smile.gif i kosztorysem... icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 1 rok temu...
witam,

właśnie zaczynamy budowę domu w rododendronach 6(n) i obawiamy się, że salon jest zbyt mały. Czy możemy prosić o zdjęcie Państwa salonu na adres : k.krawczk.tarnow@gmail.com ?
Być może możecie podsunąć jakieś potrzebne zmiany z własnych doświadczeń podczas realizacji projektu.

pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...