Skocz do zawartości

Pamiętajcie o ogrodach


lara

Recommended Posts

Cytat

Sprzedawczyki jak zwykle.Krasnale są cwane i nawiewają z niemieckich ogrodów ale są wyłapywane i powtórnie sprzedawane.Ostatnio to takie lewki się rozmnożyły ,siedzą na słupach bram aż strach podejść. icon_sad.gif



Ciesz się że nie sfinksy. Chimery , aniołki, pegazy.. wybór jest. Co jedno to bardziej piękne. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Straszna susza w naszym regionie . icon_twisted.gif Codziennie podlewam moje roślinki żeby żyły. Dobrze że mam naturalny zbiornik wody bo inaczej opłaty by mnie zjadły icon_rolleyes.gif . A co u was?


Cze.Bez przesady.U mnie 1000l wody chyba 1,3 czy 1,6zł kosztuje.W okresie suchym bez deszczu to max 40-50 zł na miesiąc.Studnia i pompa to po moim zejściu się zwróci.Pozdro icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Straszna susza w naszym regionie . icon_twisted.gif Codziennie podlewam moje roślinki żeby żyły. Dobrze że mam naturalny zbiornik wody bo inaczej opłaty by mnie zjadły icon_rolleyes.gif . A co u was?



Na szczęście się ochładza. Chociaż długoterminowe prognozy wróżą nam upalne lato. Radziesteta by się przydał lub inny magik by deszcz zamówić. icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Siemka.Funeralny-pogrzebowy,pogrzeb-funeral.Akcesoria pogrzebowe-akcesoria funeralne.Całuski icon_rolleyes.gif



Ne mylić z futerałem. icon_biggrin.gif A wracając do tematu jeśli rzeczywiście "grozi" nam lato - jak to niektóre długoterminowe prognozy zapowiadają to niejedna roślina może zejść z suchoty. Zraszacze by się przydały.
Link do komentarza
Cytat

Ne mylić z futerałem. icon_biggrin.gif A wracając do tematu jeśli rzeczywiście "grozi" nam lato - jak to niektóre długoterminowe prognozy zapowiadają to niejedna roślina może zejść z suchoty. Zraszacze by się przydały.


Siemka.W zeszłym roku też przepowiadali upały i nic takiego nie było.Całuski icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cze.Mam taką obserwację,z braku czasu trawnik zarósł i poprosiłam awaryjnie pana z kosą spalinową aby podziałał i po przyjeżdzie z pracy zastałam trawnik przycięty na 0 ,myślałam że po trawniku.Teraz jest ok i na prawie 3 tygodnie był spokój z koszeniem.Dobra metoda na koszenie przed wyjazdem na urlop.Pozdro icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Cze.Mam taką obserwację,z braku czasu trawnik zarósł i poprosiłam awaryjnie pana z kosą spalinową aby podziałał i po przyjeżdzie z pracy zastałam trawnik przycięty na 0 ,myślałam że po trawniku.Teraz jest ok i na prawie 3 tygodnie był spokój z koszeniem.Dobra metoda na koszenie przed wyjazdem na urlop.Pozdro icon_biggrin.gif


To nie zasługa kosy ,to samo się osiągnie kosiarką obniżoną na pierwszy możliwy wymiar. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Na sprzedawcę nie, bo szynka po 58, a płaca i tak najniższa krajowa, icon_biggrin.gif na pewno na hodowcę świń .



Ostatnio któraś telewizja wyemitowała reportarz podając informację o spadku produkcji wieprzowiny w Polsce. Jest to podobno nieopłacalne - ceny skupu żywca są bardzo niskie w porównianiu z paszą itp.
Link do komentarza
Cytat

Ostatnio któraś telewizja wyemitowała reportarz podając informację o spadku produkcji wieprzowiny w Polsce. Jest to podobno nieopłacalne - ceny skupu żywca są bardzo niskie w porównianiu z paszą itp.


Cze.Takie utyskiwania to słyszę od lat i jakoś mięska nie brakuje.To samo z eksportem ,nie opłacalny -a co roku rośnie.Nic się nie opłaca a robią ,kraj altruistów? icon_biggrin.gif Pozdro
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

To już wiem dlaczego mamy inflację. icon_biggrin.gif Ale i tak coś mi się nie zgadza bo dolar tanieje. icon_biggrin.gif


Tak trzymać.Złotówek dokładają,dolar i euro tanieją.Zaczynają to dostrzegać handlowcy i obniżają ceny towarów z importu.Zbójectwem było przeliczanie cen po kursie np 3.8 zł za euro!! icon_sad.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...