Skocz do zawartości

Historia edycji

zielony77

zielony77

Witam! Panowie, mam zagwozdkę z garażem podziemnym w bloku wykonanym przez dewelopera. Problem polega na tym, że posadzka moim zdaniem (ale jestem zielony) nie ma poprawnych spadów, przez co woda która spłynie z auta np z topniejącego śniegu, zamiast spłynąć do kratki odpływowej, stoi do momentu aż po kilku dniach odparuje, a auto w tym czasie stoi w wodzie. Budynek jest jeszcze na gwarancji, ale deweloper mimo zgłoszeń udaje, że nie ma tematu. Czy w takim przypadku mogę w jakiś sposób wymusić na partaczach poprawienie tych spadów, ewentualnie czy sam mogę to w jakiś w miarę prosty sposób poprawić?

woda.jpg

zielony77

zielony77

Witam! Panowie, mam zagwozdkę z garażem podziemnym wykonanym przez dewelopera w bloku. Problem polega na tym, że posadzka moim zdaniem (ale jestem zielony) nie ma poprawnych spadów, przez co woda która spłynie z auta np z topniejącego śniegu, zamiast spłynąć do kratki odpływowej, stoi do momentu aż po kilku dniach odparuje, a auto w tym czasie stoi w wodzie. Budynek jest jeszcze na gwarancji, ale deweloper mimo zgłoszeń udaje, że nie ma tematu. Czy w takim przypadku mogę w jakiś sposób wymusić na partaczach poprawienie tych spadów, ewentualnie czy sam mogę to w jakiś w miarę prosty sposób poprawić?

woda.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...