Skocz do zawartości

Ile biora wykonwacy w wyszkowie?woj maz.


Recommended Posts

Ja buduję Tymka i jak na razie za robocizne, za stan surowy, bez więźby chcieli ode mnie od 45 tyś do 62 tyś zł.

Niezły rozrzut, co?

Jeszcze się nie zdecydowałem na nikogo.

Z materiałów na budowę to zamówiłem dopiero drewno na więźbę (po znajomości w tartaku) za 700 złm3.

A Ty gdzie budujesz?
Link do komentarza
a drogo u nas w składzie materiałów?bo podobno ceny szaleja, strasznei duzo chcac od ciebei toc to ceny warszawski jak sie rozgladam w necie to czasem chca 20 lub 30 czasem 50 ale 60 to przesada chuba lekka,a te pijaczki rozne za ile buduja?icon_smile.gifładny nawet ten tymek ale ja szukam czegos bez pokoju na dole ale akurat w tym tymku łatwo sie da zniszczycy to sciane,a ile gdzies tak liczysz ze cie to wyniesie budowa?mysląlem ze w Wyszkowie jest taniej nzi w wawie ale widze ze nei a sa materiały czy trzeba czekac? pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Ja buduję Tymka i jak na razie za robocizne, za stan surowy, bez więźby chcieli ode mnie od 45 tyś do 62 tyś zł.

Niezły rozrzut, co?

Jeszcze się nie zdecydowałem na nikogo.

Z materiałów na budowę to zamówiłem dopiero drewno na więźbę (po znajomości w tartaku) za 700 złm3.

A Ty gdzie budujesz?




Ja w zeszłym roku w lipcu budowałam podobny dom moja ekipa bez dachu wzięła 25 tys. Jak chcesz podam ci telefon do szefa 606839254 może ma jakiś wolny termin.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...