Skocz do zawartości

Wydra zjada ryby!!!


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Jak ktoś ma to coś wielka technika nie jest mu potrzebna. Dlatego zawodowcy wolą normalne aparaty. A my dyletanci musimy się wspierać gadżetami icon_biggrin.gif


No właśnie chodzi o to coś. Ostatnio oglądałam zdjęcia robione na ślubie znajomej. Profesjonalista zrobił zwykły standart a ktoś z rodziny wykonał im całą serię takich pozowanych i z zaskoczenia. Widocznie miał to coś icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Cytat

Pomysł bardzo praktyczny. icon_biggrin.gif Po jakimś czasie może być z nich czapezka alno szaliczek icon_lol.gif Problem tylko w tym że domek dopiero rośnie a w mieszkaniu fretki i pies to chyba mieszanka wybuchowa icon_biggrin.gif


Mylisz się miałem dachowca,owczarka niemieckiego jeża znajdę,znaleziony wiosną,wielkością ciut większy od paczki zapałek(odchowany i wypuszczony) i fredkę,wszyscy żyli w komitywie.Z fretki będziesz miał pocięchę totak jak kot tylko po dzewach nie łazi i ryb nie łapie.
Link do komentarza
Cytat

Mała prośba do postadaczy oczek wodnych i stawów.
Co podac rybom po zimie żeby nie chorowały? Ktoś mi mówił że są to jakieś preparaty tylko nie wiedział jakie. Bardzo liczę na waszą mądrość i doświadczenie. icon_lol.gif


Przedewszystkim nie karmić i dobrze wodę napowietrzyć.Widocznie na dnie gniją jesienne liście icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Mój kot przepada za oczkami wodnymi.
Lubi spędzać tam czas w oczekiwaniu na coś do jedzenia.Sąsiadowi wyłowił wszystko. icon_cool.gif
Gdyby nie to,że zrobił on oczko wodne na terenie ogólnodostępnym,pewnie była by wojna.O kota.
.....już kiedyś taka wojna była... icon_rolleyes.gif


Musisz kota trzymać na smyczy,kiedyś sąsiad ci go odstrzeli. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...