Skocz do zawartości

Jak odpowiednio przygotować dach do nadchodzącej zimy?


Recommended Posts

Dach pełni niezwykle ważną funkcję, o czym z pewnością są przekonani właściciele domów jednorodzinnych. Z tego powodu starają się oni pilnować każdego etapu budowy, a także zainwestować w najlepsze jakościowo produkty. Jeśli jednak chcemy cieszyć się nienagannym funkcjonowaniem pokrycia dachowego to musimy o nie odpowiednio zadbać. Przegląd i ewentualne naprawy należy wykonać jeszcze przed nadejściem zimy.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/dachy-i-rynny/porady/103875-jak-odpowiednio-przygotowac-dach-do-nadchodzacej-zimy

Link do komentarza
Gość ro
"Miejsca korozji dokładnie czyścimy, a następnie zabezpieczamy specjalną farbą korozyjną" - może jednak lepszym pomysłem jest zabezpieczyć miejsca korozji farbą antykorozyjną>
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • nie wiem czemu w/w mi się tu wkleja, prawdopodobnie wada forum   dodam tylko jedno - projekt, umowa, a WT to różne bajki, w razie sporu można iść do sądu, kwestia na czym komu zależy, nie twierdzę, że zawsze inwestorowi....
  • ja po redakcji, bo szarża...
  • Mam jeszcze jedno pytanie. Jakie rozwiązanie zawierał projekt, jak zgodnie z nim miała wyglądać wentylacja kotłowni? Bardzo wątpię, żeby miało to być tak, jak to wykonano. A w takiej sytuacji to wykonawca i kierownik budowy ewidentnie nie wywiązali się ze swoich obowiązków. Przecież kierownik jest po to, żeby pilnować realizacji zgodnie z projektem. Jeżeli coś jest zmieniane to ma on natomiast pilnować, żeby wszystko odbyło się zgodnie z przepisami i zasadami wiedzy technicznej. 
  • Dzień dobry,  Mam prośbę czy ktoś by mógł mi pomóc ponieważ nie mogę uzyskać odpowiedzi. Sytuacja wygląda następująco. Mam działkę na której chce postawić dom który w pierwszym założeniu miał być drewniany i letniskowy (zgłoszenie 21 dni) ale okazało się że nie będę mogła go sprzedać w przyszłości (takie niby są przepisy) To nie ma być docelowe miejsce mojego życia.... Wstępnie chce mieć coś własnego. W przyszłości chce kupić coś np nad morzem a ten dom letniskowy sprzedać. Do czego zmierzam po rozmowie z architektami i kierownikami budowy wszyscy mnie namawiają na dom mieszkalny którego nie chciałem budować. Myślę że chcą na mnie zarobić strasząc mnie że nie będę mógł sprzedać domu letniskowego drewnianego na zgłoszenie (21 dni zgłoszenie nie po jednym dniu). Czy ktoś może mi pomóc i wyjaśnić co najlepiej mam zrobić ? 
  • Dziękuję! O coś takiego mi chodziło. Mam nadzieję, że to rozwiąże spór.
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...