Skocz do zawartości

Okna: dodatkowe elementy okuć-czy są ważne??


Recommended Posts

Moja sąsiadka ma zamiar na wiosnę wymienić okna w swoim mieszkaniu. Waha się jeszcze między ofertą dwóch producentów okien . Przedstawiciel jednego z nich usilnie namawia ją,żeby zakupiła dodatkowe elementy okuć. Czy rzeczywiście jest to ważne, czy ten przedstawiciel raczej próbuje tylko podbić cenę?
Link do komentarza
Cytat

Moja sąsiadka ma zamiar na wiosnę wymienić okna w swoim mieszkaniu. Waha się jeszcze między ofertą dwóch producentów okien . Przedstawiciel jednego z nich usilnie namawia ją,żeby zakupiła dodatkowe elementy okuć. Czy rzeczywiście jest to ważne, czy ten przedstawiciel raczej próbuje tylko podbić cenę?



Okucia są mało widocznym elementem okna, będą jednak przez długie lata decydować o komforcie jego funkcjonowania i bezpieczeństwie. Okucia ( obok naroży) - przenoszą największe obciążenia związane z pracą okna,więc chyba warto w nie zainwestować
Link do komentarza
Cytat

Moja sąsiadka ma zamiar na wiosnę wymienić okna w swoim mieszkaniu. Waha się jeszcze między ofertą dwóch producentów okien . Przedstawiciel jednego z nich usilnie namawia ją,żeby zakupiła dodatkowe elementy okuć. Czy rzeczywiście jest to ważne, czy ten przedstawiciel raczej próbuje tylko podbić cenę?


Od funkcji pomieszczeń w mieszkaniu, naszych przyzwyczajeń i obiektywnych potrzeb, zależy wyposażenie każdego okna (np. nie wszystkie muszą być rozwierno-uchylne – czasami wystarczy wykonanie tylko uchylnego okna). Z tych samych powodów warto rozważyć, w co wyposażyć okno jeżeli chodzi o okucia...
Link do komentarza
Cytat

Od funkcji pomieszczeń w mieszkaniu, naszych przyzwyczajeń i obiektywnych potrzeb, zależy wyposażenie każdego okna (np. nie wszystkie muszą być rozwierno-uchylne – czasami wystarczy wykonanie tylko uchylnego okna). Z tych samych powodów warto rozważyć, w co wyposażyć okno jeżeli chodzi o okucia...


Cze.Mam kilka witryn na parterze ,zero okuć,brak możliwości włamania bez wybicia szyby,extra widoczność i połowa ceny.Pozdro
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Od funkcji pomieszczeń w mieszkaniu, naszych przyzwyczajeń i obiektywnych potrzeb, zależy wyposażenie każdego okna (np. nie wszystkie muszą być rozwierno-uchylne – czasami wystarczy wykonanie tylko uchylnego okna). Z tych samych powodów warto rozważyć, w co wyposażyć okno jeżeli chodzi o okucia...


Pewne małżeństwo za główne wyposażenie okien uznało klamki na kluczyk bo dziecko notorycznie otwierało okna a czym to grozi to wiadomo.Bob icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...