Skocz do zawartości

Koszt remontu


Recommended Posts

Czy ktoś się mniej więcej orientuje, ile w przybliżeniu może kosztować remont niewielkiej kawalerki, ale taki powierzchowny (kafelki, biały montaż, malowanie, panele podłogowe), bez wymiany okien czy instalacji? Taki zrobiony jak najniższym kosztem, ale też żeby się to nie rozsypało po kilku latach. Muszę wiedzieć, ile mogę wydać na zakup mieszkania, tak żeby mi zostało na ten remont, jeśli zdecyduję się na mieszkanie do remontu

Link do komentarza

Zapomniałam dopisać, że chodzi mi o koszt razem z materiałami, a co do robocizny, to będzie robił mąż z kolegą, więc tylko wynagrodzenie dla kolegi i tu też chciałabym się zorientować, ile powinniśmy mu zapłacić (narzędzia będą jego). I nie licząc malowania, bo to mąż sam ogarnie i farby będzie miał za free.
Dodatkowo jeszcze pytanie - jak sprawdzić stan instalacji wodno-kanalizacyjnej w takim kupowanym mieszkaniu. Jak się dowiedzieć, czy jest w miarę nowa?

Link do komentarza
21 godzin temu, retrofood napisał:

Gdzie to jest? 

Szukam w Katowicach i ościennych, ale pewnie bardziej będzie gdzieś w okolicy, bo w samym Kato jest drożej

 

21 godzin temu, retrofood napisał:

Ja bym się w 30 tys. wyrobił.

Ale razem z materiałami (kafelki, panele, jakieś tam zaprawy, kleje, silikony itp.)? Kabinę prysznicową, umywalkę, duże AGD i meble, to już sobie sama sprawdzę

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...