Skocz do zawartości

Problem z piecem na pellet!


Recommended Posts

Cześć Wszystkim.Pstanowiłem napisać ten post ponieważ mam problem z piecem i może tutaj znajdę odpowiedź na to .Od początku -Posiadam piec na drzewo i węgiel ale przerobiony z 5 lat temu na pellet (wstawiony podajnik na samym dole).Wszystko do tej pory było dobrze do tej pory .A mianowicie ustawiłem godzinę poboru pelletu od 5-11 i 18-22 a on pobiera cały dzień bez przerwy(wygasi się a zaraz od razu rozpala).Posiadam do niego czujnik temperatury pokojowej i jest on włączony.Piec jest na dwóch pompach CO ,jedna od pieca oraz druga od boliera(od pieca nie dawno wymieniana na nową).Nie grzeje też wody ponieważ rura od boliera jest zimna.Wstawiam zdjecie panelu sterownika może mam coś wyłączone ?Aktualnie na wyłączony podajnik od pelletu.Dzięki i Pozdrawiam.

IMG_20221216_232308394_HDR.jpg

Link do komentarza
1 godzinę temu, vlad1431 napisał:

Może trzeba zresetować ten sterownik, u nas chodził z 10 lat bezawaryjnie, ale w tym roku zaczyna coraz bardziej świrować. Zawór od boilera też jest sterowany ze sterownika?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 

Właśnie nie wiem jak to sprawdzić.Jak na nim sprawdzić czy jest włączona pompa od boliera ?Bo odkręciłem śrubę od pompy i nie trzęsie śrubokręta tak jak by pompa siadła ?

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...