Skocz do zawartości

LK&489 / LK Projekt


tesi

Recommended Posts

Witam
Jestem nową użytkowniczką forum, i tak jak Wy buduje dom projekt LK&489, aaaaa tak dla uściślenia buduje go mój przyszły mąż icon_smile.gif Miło popatrzeć na tak cudne galerie z budowy Waszych domków. My jesteśmy na etapie dachu a uściślając krokiew. Przed nami jeszcze dużo pracy :łaty, kontrłaty,itd......Również przeprowadziliśmy kilka zmian, największą z nich było zalanie drugiego stropu, w ten sposób mamy strych:) na pewno się przyda ponieważ dom nie posiada podpiwniczeń.Mam do Was wielką prośbę, ponieważ zakup dachówki jeszcze przed nami chcielibyśmy wiedzieć ile dachówki potrzebne jest na przykrycie domku, a skoro to już za Wami to czy możecie podać zużycie dachówki w m2? Z góry dziękuję za pomoc icon_smile.gif))
Link do komentarza
Cytat

Witam
Jestem nową użytkowniczką forum, i tak jak Wy buduje dom projekt LK&489,
.............



Witamy pięknie icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif kolejnych budujących ten moim zdaniem "super fajny" dom.
Co do dachówki - ten etap planujemy w listopadzie, powierzchnia dachu to około 200-220 mkw (zależy od tego ile dachu wystaje poza obrys budynku - jak wielkie są okapy).
Planujemy położyć dachówkę Roben
Ilość dachówki zależy od jej wymiarów - mniejszej dachówki potrzeba więcej sztuk, a większej mniej - na stronach producenta dachówek są podane ich wykorzystanie na metr kwadratowy.
Fajnie że kolejne osoby budują ten dom bo bardzo ważna jest wymiana doświadczeń wśród budujących oraz można coś ciekawego "podpatrzeć".
Miłego budowania icon_wink.gif


Link do komentarza
Dziękuję za odpowiedź marlonie1 icon_smile.gif, a co do mojego pytania masz rację wszystko zależy od rozmiarów dachówki. Jestem po prostu ciekawa ile będzie kosztował nas dach, no a wybór dachówki jeszcze przed nami :)Jestem z natury osobą dosyć cierpliwą, ale jeżeli chodzi o budowę domu to chciałabym już w nim mieszkać icon_smile.gif))Jak pomyślę ile pracy jeszcze nas czeka to.........zawrót głowy;) Ale cóż pocieszam się że kiedyś będę mieszkała w tak pięknym i funkcjonalnym domku :)Pozdrawiam










Link do komentarza
Cytat

Dziękuję za odpowiedź marlonie1 icon_smile.gif, a co do mojego pytania masz rację wszystko zależy od rozmiarów dachówki. Jestem po prostu ciekawa ile będzie kosztował nas dach, no a wybór dachówki jeszcze przed nami :)Jestem z natury osobą dosyć cierpliwą, ale jeżeli chodzi o budowę domu to chciałabym już w nim mieszkać icon_smile.gif))Jak pomyślę ile pracy jeszcze nas czeka to.........zawrót głowy;) Ale cóż pocieszam się że kiedyś będę mieszkała w tak pięknym i funkcjonalnym domku :)Pozdrawiam



U nas dekarz wstępnie wycenił na około 9 tys. za robociznę (całośc prac na dachu: obróbki blacharskie, rynny i rury spustowe, jedno okno dachowe, dwa wyłazy przy kominach, płotki przeciw śnieżne i wszystkie inne bajery na dachu).
Za dachówkę podstawową, boczną i inne akcesoria na dach (cały materiał bez rynien i rur spustowych i okna wraz z wyłazami) wstępna oferta około 16 tys. zł.?
Też byśmy chcieli już mieszkać .....
Poprosimy o zamieszczenie fotografii z budowy.
Czy oprócz zmian dotyczących strychu - wprowadziliście również inne.

Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...
Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Mam zamiar wraz z żoną zakupić ten piękny projekt i w związku z tym mam małe pytanko do osób, które wybudowały ten domek lub są w trakcie. Otóż, czy przejście pomiędzy holem a jadalnią nie jest zbyt wąskie, jak również sama sień, czy można to zmienić .Proszę o odpowiedź będę wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Mam zamiar wraz z żoną zakupić ten piękny projekt i w związku z tym mam małe pytanko do osób, które wybudowały ten domek lub są w trakcie. Otóż, czy przejście pomiędzy holem a jadalnią nie jest zbyt wąskie, jak również sama sień, czy można to zmienić .Proszę o odpowiedź będę wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif



Witam,
przejście między holem a jadalnią ma ponad metr - coś około 120- 130 cm (moim zdaniem to sporo są tam umieszczone drzwi dwuskrzydłowe; w holu mija się swobodnie dwoje osób), jeżeli odsuniesz komin wentylacyjny do ścian frontowej to zwiększy się szerokość holu, sień można powiększyć zmniejszając lekko szerokość łazienki i spiżarki przy kuchni.
pozdrawiam icon_wink.gif
Link do komentarza
Marlon, w związku z tym, że Twój domek jest już gotowy, mam do Ciebie prośbę o zdjęcie kuchni. Obawiam się, że jest ona zupełnie mała. Jesteśmy obecnie na etapie wyboru projektu i LK&489 jest jednym z faworytów, podobnie jak Fokus z MG Projekt. W LK&489 dokonywalibyśmy tej samej zmiany co Ty, czyli przesunięcia wejścia pod balkon, wówczas jednak utracilibyśmy spiżarnię obok kuchni. Z drugiej jednak strony hol straciłby to "wąskie gardło", co jest plusem. Jeśli nie chcesz zamieszczać zdjęcia na forum, proszę o zdjęcie na maila.

Czy ktoś buduje ten dom w województwie podlaskim?
Link do komentarza
Cytat

Marlon, w związku z tym, że Twój domek jest już gotowy, mam do Ciebie prośbę o zdjęcie kuchni. Obawiam się, że jest ona zupełnie mała. Jesteśmy obecnie na etapie wyboru projektu i LK&489 jest jednym z faworytów, podobnie jak Fokus z MG Projekt. W LK&489 dokonywalibyśmy tej samej zmiany co Ty, czyli przesunięcia wejścia pod balkon, wówczas jednak utracilibyśmy spiżarnię obok kuchni. Z drugiej jednak strony hol straciłby to "wąskie gardło", co jest plusem. Jeśli nie chcesz zamieszczać zdjęcia na forum, proszę o zdjęcie na maila.

Czy ktoś buduje ten dom w województwie podlaskim?


Witam,
Domek nie jest gotowy; w środu są same ściany nośne i schody, nie ma jeszcze ścianek działowych tych cienkich.
Co do kuchni wg projektu ma ona szerokoiść x długość (320 cm x 300 cm) i są to wymiary bez doliczania jadalni i bez spiżarki.
Przesuwającwejście główne na środek ściany frontowej - nie zrezygnowaliśmy ze spiżarki; będzie ona obok kuchni (obecnie mamy spiżarkę o wymiarach 85 x 130 cm, stoją w niej dwa standardowe regały 5-półkowe 30x80cm i to nam absolutnie wystarcza na tzw. magazyn przy kuchni dla 4 osobowej rodziny + pies (garnki, przetwory, worek ziemniaków 10-20 kg, zgrzewki z napojami, karma dla psa, itd....).
Nie mam zdjęć kuchni od środka (gdy trochę się ociepli postaram się zrobić - ale wysyłam wam na prywatną wiadomość scan projektu parteru.
Pozdrawiam:)
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Witajcie,
Dom już jest pomalowany i dokładnie kolor taki jak kominy. Podłogi już wyschły, teraz kończymy sufity na poddaszu i obróbki z płty G-K. Balkony już wyłożone płytkami. Teraz wybieramy płytki do łazienek, armaturę i myślimy po maleńku nad kolorami. Aaaa oczywiście odkurzacz centralny też już rozprowadzony icon_smile.gif.

Jeśli chodzi o obróbki wokół okien to nie wiem czy dobrze myślę. Wiesz Marlon1 ja nie jestem w żadnym stopniu budowlańcem. Powiem więc po chłopsku, co widziałam. Okna wokół były wypiankowane, a potem styropian siatka i zaprawa. Dół przy balkonach podobnie tylko w pewnym momencie doszła izolacja jakiś lepikiem, lub tego typu czarnym mazidłem. Na to wszystko jeszcze drobna wylewka i potem płtyki. Jeśli nie o to Ci chodziło to sorki, nie znam się na budowlance za bardzo więc mogłam pytania nie zrozumieć icon_smile.gif.

Na zewnątrz kończymy jeszcze zadaszenie ganku i utwardzamy teren pod kostkę brukową (od strony salonu).

Wprowadzić się mamy wg ostatnich prognoz z końcem października.

Co z Waszą budową? Kiedy nowe zdjęcia? No i oczywiście jak minął urlop?

Kuchnia, hmmmm coś za coś. Mogłaby być większa, ale i koszt jej wyposażenia wzrósł by znacznie. Ja dałam radę, meble zamówione, a montaż przewidziany na koniec września. Wg projektu wygląda sensownie. Jest miejsce na dużą lodówkę (side by side), zmywarkę 60 cm, piekarnik, mikrofelę, kuchenkę i okap, nooo i oczywiście trochę szafek. Myślę, że będzie ok. Jest to berdziej aneks niż kuchnia, a otwarcie na jadalnię wizualnie ją powiększa. Ponadto wszystkie urządzenia (nie pierwszej potrzeby) mogą wylądować w spizarce.

Pozdrawiamy z Kołobrzegu


Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Witajcie,
9
My już mieszkamy w LK&489, ja jestem zachwycona. Mieszka się naprawdę fajnie, pomieszczenia są funkcjonalne (projekt trochę dostosowaliśmy do swoich potrzeb - ale zmiany były niewielkie). Kuchnia wyglądała na małą, ale w rzeczywistości jest naprawdę funkcjonalna, szczególn ie poprzez otwartą powierzchnię i jadalnię obok.

Naprawdę polacam ten projekcik.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Witam,
Domek nie jest gotowy; w środu są same ściany nośne i schody, nie ma jeszcze ścianek działowych tych cienkich.
Co do kuchni wg projektu ma ona szerokoiść x długość (320 cm x 300 cm) i są to wymiary bez doliczania jadalni i bez spiżarki.
Przesuwającwejście główne na środek ściany frontowej - nie zrezygnowaliśmy ze spiżarki; będzie ona obok kuchni (obecnie mamy spiżarkę o wymiarach 85 x 130 cm, stoją w niej dwa standardowe regały 5-półkowe 30x80cm i to nam absolutnie wystarcza na tzw. magazyn przy kuchni dla 4 osobowej rodziny + pies (garnki, przetwory, worek ziemniaków 10-20 kg, zgrzewki z napojami, karma dla psa, itd....).
Nie mam zdjęć kuchni od środka (gdy trochę się ociepli postaram się zrobić - ale wysyłam wam na prywatną wiadomość scan projektu parteru.
Pozdrawiam:)


Witam
Od jakiegoś czasu śledzę państwa forum gdyż bardzo podoba mi się wasz domek.Postanowiliśmy zbudować podobny.Jesteśmy na etapie fundamentów.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów LK-489.Doti Edytowano przez Doti11 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Witamy serdecznie,
także kupilismy projekt LK&489, teraz dajemy go do adaptacji - podwójny garaż, likwidacja jednego wykuszu plus masa drobnych zmian. Mamy pytanie odnośnie kosztów budowy, czy podawane kosztorysy przez LK są realne? Czy ktoś z państwa ma już wykończony ten domek z podwójnym garażem? Zastanawiamy się także nad zmianą wejścia - przesuniecie drzwi na srodek, dodatkowe okno na klatce schodowej.
Pozdrawiamy.
Monika&Michal
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

-Witamy nowych forumowiczów Doti11 i kaczmino
Miłego budowania
Wstawiajcie fotografie do galerii z postępu prac -bo fajnie popatrzeć na pomysły innych

Pozdrawiam;
Marlon




Witam wszystkich forumowiczów budujących dom.My jesteśmy na etapie zalewania stropu nad parterem.Domek coraz bardziej nam się podoba .Tylko ta kuchnia jakaś taka mala .Dobrze że jest jadalnia.Może ktoś ma fotki z urządzonej kuchni??? To proszę wstawcie .marlon1 ladne masz okna a jaki to kolor i z jakiej firmy?Z góry dziękuję za informację.Pozdrawiam Doti11
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Witam. Zakupiliśmy projekt LK489 w lutym i dzięki temu Forum "ulepszyliśmy" go. Wszystkim wielkie dzięki za cenne uwagi. Budowę rozpoczęliśmy 2 września. W związku z ukształtowaniem terenu zdecydowaliśmy się na budowanie piwnicy. Na pewno nam się przyda, choć będzie wielka. Postaram się wstawić kilka zdjęć z prac (póki co ziemnych). Grunt, że robota idzie.
Pozdrawiam.
Odwiedź moją galerię Edytowano przez james997 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Witam. Zakupiliśmy projekt LK489 w lutym i dzięki temu Forum "ulepszyliśmy" go. Wszystkim wielkie dzięki za cenne uwagi. Budowę rozpoczęliśmy 2 września. W związku z ukształtowaniem terenu zdecydowaliśmy się na budowanie piwnicy. Na pewno nam się przyda, choć będzie wielka. Postaram się wstawić kilka zdjęć z prac (póki co ziemnych). Grunt, że robota idzie.
Pozdrawiam.


Witam.My też budujemy ten dom ze zmianami i z piwnicą.Piwnica jest duża ale myślę ,że się przyda.My jesteśmy na etapie wciągania krokwi na dach.Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Zakończyliśmy krycie dachu,
link do jednej z fotografii
https://forum.budujemydom.pl/index.php?auto...si&img=6143

Fajnie że już mieszkacie w tym domku, prośba mojej małżonki o wstawienie kilku zdjęć z wnętrza domu - szczególnie kuchni.

Pozdrawiamy;



Cześć!
Jestem na etapie budowy LK&489 w tej chwili kończone są szczyty i więźba, nie ma jeszcze ścianek działowych ale całość zaczyna już przypominać dom. icon_biggrin.gif Przeróbek niewiele, wyrzucenie niektórych okienek i poszerzenie schodów + zmiany w ściankach dzialowych.
Marlon mam pytanie do Ciebie - jaką wybraliście dachówkę jeśli oczywiście to nie tajemnica? Widziałem też, że zrezygnowałeś z niektórych okien dachowych?
Niedługo wrzucę jakieś zdjęcia z budowy.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Dachówka firmy Roben - Monza Plus kasztanowa angobowana

Pozdrawaim
Marlon
Cytat

Cześć!
Jestem na etapie budowy LK&489 w tej chwili kończone są szczyty i więźba, nie ma jeszcze ścianek działowych ale całość zaczyna już przypominać dom. Array="" style="vertical-align: middle;" Array alt="icon_biggrin.gif" border="0"> Przeróbek niewiele, wyrzucenie niektórych okienek i poszerzenie schodów + zmiany w ściankach dzialowych.
Marlon mam pytanie do Ciebie - jaką wybraliście dachówkę jeśli oczywiście to nie tajemnica? Widziałem też, że zrezygnowałeś z niektórych okien dachowych?
Niedługo wrzucę jakieś zdjęcia z budowy.

Pozdrawiam

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Mam jeszcze jeden temat. W moim projekcie znalazłem kilka błędów jeżeli chodzi rzut elewacji i np. rzut więźby. Z rzutu więźby dachowej wynika, że krokwie nad częścią garażową kończą się ok 20 cm od ściany. Natomiast na rzucie elewacji wyglądają jakby były miały odległość od ścian taką jak mają krokwie z części mieszkalnej czyli ok 90 cm. Inny błąd to w rzucie elewacji widać płatew pośrednią (ta od strony komina spalinowego), natomiast na rzucie więźby płatew ta nie przechodzi przez komin na zewnątrz. Czy tego rodzaju błędy są tylko w mojej kopii? Czy spotkaliście się z czymś takim u Was?

Pzdr.
Link do komentarza
Krokwie nad garażem można przedłużyć do odpowiedniej długości.
Co do płatwi przy kominie spalinowym to powinna być oparta na ścianie (przejść przez komin) - to błąd rysunkowy - ale wyszkolony cieśla lub kierownik budowy powinien to skorygować.
Pozdrawiam,
Miłego budowania
Marlon
Cytat

Mam jeszcze jeden temat. W moim projekcie znalazłem kilka błędów jeżeli chodzi rzut elewacji i np. rzut więźby. Z rzutu więźby dachowej wynika, że krokwie nad częścią garażową kończą się ok 20 cm od ściany. Natomiast na rzucie elewacji wyglądają jakby były miały odległość od ścian taką jak mają krokwie z części mieszkalnej czyli ok 90 cm. Inny błąd to w rzucie elewacji widać płatew pośrednią (ta od strony komina spalinowego), natomiast na rzucie więźby płatew ta nie przechodzi przez komin na zewnątrz. Czy tego rodzaju błędy są tylko w mojej kopii? Czy spotkaliście się z czymś takim u Was?

Pzdr.

Link do komentarza
Cytat

Witam,
Domek nie jest gotowy; w środu są same ściany nośne i schody, nie ma jeszcze ścianek działowych tych cienkich.
Co do kuchni wg projektu ma ona szerokoiść x długość (320 cm x 300 cm) i są to wymiary bez doliczania jadalni i bez spiżarki.
Przesuwającwejście główne na środek ściany frontowej - nie zrezygnowaliśmy ze spiżarki; będzie ona obok kuchni (obecnie mamy spiżarkę o wymiarach 85 x 130 cm, stoją w niej dwa standardowe regały 5-półkowe 30x80cm i to nam absolutnie wystarcza na tzw. magazyn przy kuchni dla 4 osobowej rodziny + pies (garnki, przetwory, worek ziemniaków 10-20 kg, zgrzewki z napojami, karma dla psa, itd....).
Nie mam zdjęć kuchni od środka (gdy trochę się ociepli postaram się zrobić - ale wysyłam wam na prywatną wiadomość scan projektu parteru.
Pozdrawiam:)




Marlon1 pewnie już mieszkacie w domku.My jesteśmy na etapie wstawiania okien i drzwi .Próbuję urządzać kuchnię.Mam prośbę o kilka fotek kuchni .Pozdrawiam Doti11
Link do komentarza
Cytat

Marlon1 pewnie już mieszkacie w domku.My jesteśmy na etapie wstawiania okien i drzwi .Próbuję urządzać kuchnię.Mam prośbę o kilka fotek kuchni .Pozdrawiam Doti11



W domku jeszcze nie mieszkamy, wstrzymane są prace wewnątrz domu z powodu braku prądu (zakład energetyczny jeszcze nie zbudował zasilania).
W tym roku położyliśmy dachówkę, wykończyliśmy murki przy schodach od strony wejścia głównego, obsypaliśmy dom, podłączyliśmy media typu woda, gaz ziemny, kanalizacja-szambo;
Doti11 - może napiszcie "prywatną wiadomość" o fotografie kuchni do innego forumowicza "bozak", oni już mieszkają w LK-489.
Pozdrawiamy i pogody w budowaniu icon_smile.gif
Marlon
Link do komentarza
Cytat

W domku jeszcze nie mieszkamy, wstrzymane są prace wewnątrz domu z powodu braku prądu (zakład energetyczny jeszcze nie zbudował zasilania).
W tym roku położyliśmy dachówkę, wykończyliśmy murki przy schodach od strony wejścia głównego, obsypaliśmy dom, podłączyliśmy media typu woda, gaz ziemny, kanalizacja-szambo;
Doti11 - może napiszcie "prywatną wiadomość" o fotografie kuchni do innego forumowicza "bozak", oni już mieszkają w LK-489.
Pozdrawiamy i pogody w budowaniu icon_smile.gif
Marlon


Dziękuję za odpowiedź my na prąd czekamy rok na razie budujemy na pożyczonym od sąsiada oczywiście za odplatnością.Pozdrawiam.
Link do komentarza
Cytat

Witajcie,
9
My już mieszkamy w LK&489, ja jestem zachwycona. Mieszka się naprawdę fajnie, pomieszczenia są funkcjonalne (projekt trochę dostosowaliśmy do swoich potrzeb - ale zmiany były niewielkie). Kuchnia wyglądała na małą, ale w rzeczywistości jest naprawdę funkcjonalna, szczególn ie poprzez otwartą powierzchnię i jadalnię obok.

Naprawdę polacam ten projekcik.


Mam prośbę wstawcie kilka fotek Kuchni.My jesteśmy na etapie wstawiania okien i drzwi wejściowych.Wprawdzie wszystko jest surowe ale już też bym chciała urządzać kuchnię. Z góry dziękuję.Pozdrawiam.Doti11
Link do komentarza
Chcieliśmy powitać wszystkich użytkowników forum.

Właśnie dokonaliśmy zakupu planów domku, bo po kilku przeróbkach będzie on naszym wyśnionym domem.
Wybraliśmy go z kilku powodów - idealnie wpisuje się w naszą działkę i jest bardzo funkcjonalny.
Decydując się na budowę domu wiedzieliśmy, że musi mieć kominek - to coś czego brakuje i to bardzo, tym, którzy mieszkają w bloku. Chcemy mieć jeszcze osobną łazienkę i garderobę przynależącą do naszej sypialni, której balkon będzie wychodził na ogród. Dodatkowo kilka przeróbek zwiększających salon i wraz z dwójką dzieci mamy nadzieję, że kolejne Święta Bożego Narodzenia (2011) spędzimy już w naszym nowym domu. Plan dość ambitny ale mamy nadzieję, że się uda. Nie ukrywamy, że wasze podpowiedzi i pomysły bardzo nam pomogły i na pewno z kilku skorzystamy.

Przed nami teraz wiele ważnych decyzji ale jedną z pierwszych będzie wybór banku i wysokość kredytu i w tym miejscu mamy do was pytanie: Jakie są rzeczywiste koszty wybudowania tego domu? Niektórzy z was są już szczęśliwymi mieszkańcami LK 489 i macie wiedzę na ten temat, dlatego prosimy was o podpowiedz.

Wiele rzeczy zostało już na forum opisane ale na pewno nie wszystkie. Z pewnością są jakieś niuanse, na które należy zwrócić szczególną uwagę budując ten dom. Za wszelkie podpowiedzi będziemy wdzięczni.

Czy ktoś z użytkowników forum jest z woj. lubuskiego?

W miarę postępu naszych prac, będziemy się z wami dzielić naszymi uwagami i spostrzeżeniami. Postaramy się również zamieścić kilka fotek.

Do miłego.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witajcie,
9
My już mieszkamy w LK&489, ja jestem zachwycona. Mieszka się naprawdę fajnie, pomieszczenia są funkcjonalne (projekt trochę dostosowaliśmy do swoich potrzeb - ale zmiany były niewielkie). Kuchnia wyglądała na małą, ale w rzeczywistości jest naprawdę funkcjonalna, szczególn ie poprzez otwartą powierzchnię i jadalnię obok.

Naprawdę polacam ten projekcik.




Witam.
Jestem nowym na forum,ale śledze od kilku miesięcy postępy budowy lk489.gdyż ja również buduję ten dom i własnie go przykryłem.Mam wielka prośbę o przesłanie fotek kuchni-jadalnia.na cul1313@tlen.pl bardzo dziękuje.

Cytat

Witam.
Jestem nowym na forum,ale śledze od kilku miesięcy postępy budowy lk489.gdyż ja również buduję ten dom i własnie go przykryłem.Mam wielka prośbę o przesłanie fotek kuchni-jadalnia.na cul1313@tlen.pl bardzo dziękuje.


DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Cytat

Witam, kończe tynkowanie i firma tynkarska wycenila mi 600m2. W projekcie jest 388m2. Dodatkowo odeszły 2 działówki w salonie i w łazience. Ile u was firmy obliczyły metraż, błąd w projekcie ?? Prosze pisac na gg 1609085 lub mail sebastian.grysiak@yahoo.co.uk


U mnie z piwnicą wyszło 960m2.Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam, kończe tynkowanie i firma tynkarska wycenila mi 600m2. W projekcie jest 388m2. Dodatkowo odeszły 2 działówki w salonie i w łazience. Ile u was firmy obliczyły metraż, błąd w projekcie ?? Prosze pisac na gg 1609085 lub mail sebastian.grysiak@yahoo.co.uk


Witaj u Nas w będzie około 600m2, tak dokładnie to chyba 570m2. Również przymierzamy się do tynkowania.pozdrowionka
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...