Skocz do zawartości

Historia edycji

drzanudz

drzanudz

Ta dyskusja na forum nie ma sensu. 

To temat na długą rozmowę przy piwie

drzanudz

drzanudz

Ta dyskusja nie ma sensu. 

Tak. Masz rację. Przepraszam, że miałem czelność zapytać o tak bezsensowną żecz. Faktycznie zostawię spruchniałą boazerię i popękaną wylewkę przykrytą gumoleonem na ganku i wymienię drzwi, a potem będę kupował po paczce styropianu za każdą wypłatę i biorę się za ocieplanie. 

Obawiam się, że nie jestem w stanie wyjaśnić Ci moich motywów, bo dobry gospodarz jak Ty, może mnie co najwyżej ostrzyc, więc nie ma potrzeby żeby mnie zrozumiał, zanim zacznie mnie uczyć. 

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dzień dobry,  zaczynam remont w mieszkaniu z rynku wtórnego. W łazience znajduje się wanna, która jest wpasowana pomiędzy 2 ściany. Silikon na niej był poczerniały i stracił przyczepność - zrobiła się przerwa pomiędzy wanną a silikonem. Chcę go wymienić, tylko mam problem. Wanna jest nieco krótsza niż przestrzeń na nią przeznaczona - po obu stronach (z przodu i tyłu wanny) są przerwy 1cm w całości wypełnione silikonem. Po wcięciu się widzę że są tam 2 warstwy silikonu „wiszące w powietrzu”. Co zrobić z taką sytuacją? Ponowić ten zabieg i zrobić 2 tak grube warstwy silikonu? Czy jest inne, bardziej trwałe rozwiązanie? Podejrzewam że to przez tak grube warstwy silikon zaczął tracić przyczepność…
    • I tak i nie, pewnie zdrożeje ale drewno też pewnie zdrożeje. "Przyroda nie lubi pustki" i musi się mniej lub bardziej wyrównać.  Dachu też nie mam mam miejsce na szacht w stropach i muszę się pomału zdecydować czy chce kominek, by na marne nie murować bloczków kominowych ciągnąć rury doprowadzającej powietrze albo np podpierać strop od spodu pod wagę kominka z obudową ceglaną czy też po prostu zamówić i wsadzić teraz kominek przez okno przy okazji hdsem. 
    • Ewa nie ma chyba strychu, tylko stropodach.    
    • Mam wrażenie, że spodziewasz się dużych podwyżek gazu. Czyli nie masz komina, to szkoda go teraz robić w tych czasach, dziurawić dach.   Potrzeba Komin wkład fi 200 bo do drewna odpowiednia średnica. Rura PCV fi 125 doprowadzająca powietrze do spalania, od spodu lub z tyłu paleniska.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...