Skocz do zawartości

Łazienka - problem


Recommended Posts

Hej,

 

Mamy problem. Zleciliśmy stolarzowi wykonanie szafki z umywalką do łazienki. Niestety błąd był nasz że nie poprosiliśmy o rysunek, tylko gdzieś tam "na gębę" wspomnieliśmy o tym że szafka ma mieć szerokość 80cm. 

Niestety stolarz zrobił węższą (około 60cm) i efekt jest taki:

 

image.png.aedfeb17fc27f100c90fd4401992364d.png

 

Nie wygląda to zbyt dobrze i zastanawiam się czy ktoś z Was ma jakiś pomysł, czym ewentualnie zapełnić tą lukę między drzwiami prysznica a półką, żeby jakoś zniwelować ten efekt...

 

 

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie !

 

Pozdrawiam

 

 

Link do komentarza

No właśnie chcieliśmy żeby szafka była szersza, na 80cm. W jednej z rozmów o tym wspominaliśmy ale też nie zostało to spisane.. 

Z dalszej odległości tak to wygląda:

 

image.thumb.png.aedec80acffde079cef5d88e2c55260a.png

 

Nie wiem, może już ja przesadzam. Może jak powiesi się lustro + da kosz na pranie to jakoś ten efekt się zniweluje..

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Dnia 7.12.2022 o 17:34, animus napisał:

:takaemotka:

 

image.png.d67e0aaa5d5e675c9fe73511b342def9.png

jsVnvDm.png

cgmlVIX.png

Moim zdaniem najlepiej szafka wygląda w obecnej wersji lub z szerokimi szufladami. Jeżeli koniecznie chcesz wypełnić przestrzeń przy kabinie prysznicowej, to możesz postawić tam fajny kosz na pranie. W takiej opcji najwygodniej będzie myć szybę z zewnątrz. Obraz całości na pewno zmieni lustro. Warto zastanowić się jaki powinno mieć kształt i wielkość - dopasowane do szerokości szafki z umywalką czy na całą szerokość ściany?

 

kilka propozycji koszy na pranie

fot. inbath.pl

fot. sinsay.com.pl

fot. jotex.pl

 

inbath.pl.jpg

sinsay.jpg

jotex.jpg

Link do komentarza

Bardzo dziękuję za odpowiedź ;) Naprawdę super jest to forum i mega doceniam każda pomoc :)

myślę że jak @animusnapisał,zdecydujemy się na fajny kosz na pranie (dzięki za propozycje) a lustro chcemy postawić okrągłe o średnicy 100cm, więc myślę że wnętrze będzie dużo ładniejsze ;)

 

 

dziękuję !

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...