Skocz do zawartości

mała łazienka


Recommended Posts

Cześć. czy ktoś z Was ma tutaj może małą łazienkę ? Ja mam słuchajcie taką właśnie, mam kabinę prysznicową, musze klozetową, umywalkę z szafką oraz pralkę.... Myślę jak zamontować szafkę. Czy ktoś z Was ma może taką szafkę na pralkę ? jeśli tak to jak to wygląda w praktyce ? Czy lepiej sobie darować i nie kupować tego.

Link do komentarza
Dnia 5.12.2022 o 13:50, JoasiaSzmidtke napisał:

Cześć. czy ktoś z Was ma tutaj może małą łazienkę ? Ja mam słuchajcie taką właśnie, mam kabinę prysznicową, musze klozetową, umywalkę z szafką oraz pralkę.... Myślę jak zamontować szafkę. Czy ktoś z Was ma może taką szafkę na pralkę ? jeśli tak to jak to wygląda w praktyce ? Czy lepiej sobie darować i nie kupować tego.

Pralkę do kuchni.

Link do komentarza
1 godzinę temu, animus napisał:

To takie miejsca na pólkach  gdzie się coś wkłada na wieki. :icon_mrgreen:

IMG20221212174705.thumb.jpg.39cd4317de3ccd3a3b3f7c44868fd95a.jpg

 

Ładnie bym wyglądał, gdyby to z ostatniej półki było tak niedostępne na wieki...

Nie ma problemu z dostępem...

1 godzinę temu, animus napisał:

Większy pożytek będzie z takiej szafki

Niooo... i po każdym praniu dokręcanie śrubek

614298978_rrrr.jpg.a0af2cafaeaff8b989f5b698473a40fa.jpg

Link do komentarza
Więc kupuj, to nie jest złe.
Złe nie jest, ale nie ma pralki pod którą taka szuflado-szafka by wytrzymała, chyba że z 3mm blachy, jak szafka pancerna.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Podczytywaczowi kobieta dokręca. :hahaha2:
Tak powinno to wyglądać w ciasnej łazience.
AbZ6Fru.jpeg
Od dołu patrząc,  szuflada, na niej pralka a na pralce suszarka. 
A gdzie takie krzywe pralki sprzedają?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza

Hejo ponownie, z jednej strony spoko ta szuflada, ale .... powiem Ci, że ta moja pralka jak wiruje to tak lekko nią trzęsie :P Chyba, że przy tej szafce jest jakaś bardziej stabilna ? Ja tam się nie znam, dlatego pytam. Nic wymierzę ta moją pralkę, zobaczę co i jak. I tak nie będę już takich rzeczy robić przed świętami tylko dopiero po Nowym Roku

Aaaa i dziękuję bardzo za odzew  i za wszelkie rady ;)

Link do komentarza

Teraz chyba wszystkie nowe pralki mają system wyważania, czy jak się to

tam nazywa... jak źle rozłożone jest pranie wewnątrz bębna, to wirowanie się przerywa, kilka wolnych obrotów inaczej rozkłada pranie i znowu startuje wirowanie...

Moja pierwsza pralka w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku tego nie miała i czasem wędrowała po łazience :zalamka:... ale to nie znaczy, że takie wibracje nie występują... może nie takie intensywne, ale nie odważyłbym się ustawić pralki na takiej szufladzie... suszarkę - owszem...

Pod nóżki podłożyłem dodatkowe krążki z miękkiej gumy, które wyciszyły znacznie odgłosy wirowania...

Link do komentarza
1 godzinę temu, podczytywacz napisał:

Teraz chyba wszystkie nowe pralki mają system wyważania, czy jak się to

tam nazywa... jak źle rozłożone jest pranie wewnątrz bębna, to wirowanie się przerywa, kilka wolnych obrotów inaczej rozkłada pranie i znowu startuje wirowanie...

Tak właśnie jest. Jeśli wahania bębna są nadmierne, to nie wejdzie on na wyższe obroty.

Link do komentarza
Teraz chyba wszystkie nowe pralki mają system wyważania, czy jak się to
tam nazywa... jak źle rozłożone jest pranie wewnątrz bębna, to wirowanie się przerywa, kilka wolnych obrotów inaczej rozkłada pranie i znowu startuje wirowanie...
Moja pierwsza pralka w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku tego nie miała i czasem wędrowała po łazience :zalamka:... ale to nie znaczy, że takie wibracje nie występują... może nie takie intensywne, ale nie odważyłbym się ustawić pralki na takiej szufladzie... suszarkę - owszem...
Pod nóżki podłożyłem dodatkowe krążki z miękkiej gumy, które wyciszyły znacznie odgłosy wirowania...
Ja to samo, żona ostatnio kupiła taką matę grubą chyba na 1cm i w sumie sporo to dało, chociaż Bosch kupiony z dwa lata temu jednak jest dużo lepszy pod tym względem niż inne np Candy poprzednia.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Dnia 5.12.2022 o 13:50, JoasiaSzmidtke napisał:

Cześć. czy ktoś z Was ma tutaj może małą łazienkę ? Ja mam słuchajcie taką właśnie, mam kabinę prysznicową, musze klozetową, umywalkę z szafką oraz pralkę.... Myślę jak zamontować szafkę. Czy ktoś z Was ma może taką szafkę na pralkę ? jeśli tak to jak to wygląda w praktyce ? Czy lepiej sobie darować i nie kupować tego.

Jeszcze dwa pomysły na szafkę/regał do "zabudowy" standardowej pralki.

fot. allegro

 

Praktycznym rozwiązaniem do małej łazienki może być pralka, którą montuje się pod umywalką.

Wymiary 44 x 51 x 70 cm, pojemność 4 kg.

fot. candy

 

allegro.jpg

allegro1.jpg

candy 4 kg.jpg

candy2.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...