Skocz do zawartości

Czy montować bidet?czy jest potzrebny?


edit

Recommended Posts

Rozumiem że oczywiście można je dostać także gdzie indziej, a nie tylko stronie która reklamujesz.
A tak na marginesie, taka słuchawka za 5 stów do napełniania wiaderka to lekka przesada.
Estetyczne to tez nie jest.
Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem do małych łazienek jest urządzenie do zamocowania na misce ustępowej z funkcją bidetu



Zainteresowanie znajdą sobie w sieci więcej informacji o produkcie.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Rozumiem że oczywiście można je dostać także gdzie indziej, a nie tylko stronie która reklamujesz.


Jani nie jesteś przewrażliwiony? W megałazienkach kupowałem, przesiedziałem kilka nocy żeby powybierać różne rzeczy więc znam dobrze stronę i łatwiej mi u nich coś znaleźć żeby polecić. Na 30 kilka postów tylko dwa z linkiem do mega i już reklamuje? A, wstawiłem też link do Marmorinu - nawiasem mówiąc dostałem od nich za to wannę ... nie rozumiem dlaczego na niektórych forach nowy użytkownik to od razu spamer itp :/
Link do komentarza
Taa..., ale jakoś po wklepaniu w wyszukiwarkę hasła "Tres Bateria podtynkowa do bidetu lub WC" stronka sugerowana przez Ciebie wyświetla się dopiero jako ostatnia na drugiej stronie z wynikami wyszukiwania.
Więc jak widzisz po drodze jest kilkanaście innych do których łatwiej dotrzeć żeby przedstawić produkt.

Może rzeczywiście jestem przewrażliwiony, a może tylko sfrustrowany że mi nikt wanny nie dał... nie wiem. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Jak pisałem kupowałem u nich, znam stronę i odruchowo szukam tam a nie w google. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Trochę to bez sensu tak traktować ludzi. Rozumiem i widzę że jest tu wiele osób które coś próbują reklamować ale bez przesady :/ Po prostu nie wiem co powiedzieć i szczerze mówiąc jest mi trochę przykro że chcąc komuś doradzić zostaję o coś posądzony :/ .

Wracając do wątku żeby nie bawić się w przepychanki i pyskówki - może bateria za 500zł do napełniania wiaderka jest nieporozumieniem ale zauważ że jest to rozwiązanie zamiast bidetu który wraz z baterią pewnie też będzie kosztował z 500zł a ta z tresa (i pewnie kilka podobnych) ma jeszcze inne plusy jak właśnie wspomniane napełnianie wiaderka, płukanie nocnika itp.

Co do wanny zobaczę co da się załatwić :P Edytowano przez tmk81 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 7 miesiące temu...
  • 8 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...