Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

22 minuty temu, goldi84 napisał:

Użyłem złego słowa, generalnie chodziło o to, że grunt głębokopenetrujący nie wniknie w Magnat Grunt, więc nie spełni roli "głębokiej penetracji"

Mówisz nie wniknie, a niby co, tak Ci naciaprali tego gruntu że aż masz powierzchnię taką że wygląda jak szkło?

No przecież że nie, więc swoje wniknie i będzie trzymać, spokojna głowa.

22 minuty temu, goldi84 napisał:

i nie wzmocni łączenia kleju do siatki z Magnat Grunt.

Nic nie musi wzmacniać, spokojna główka, klej z siatką i tak się tak trzyma że nic nie trzeba jeszcze wzmacniać. 

To się nazywa klej i ma wystarczające właściwości klejące które nie potrzeba niczym wzmacniać.

22 minuty temu, goldi84 napisał:

Jeżeli kolejny grunt zlepi się z warstwą farby podkładowej, ale tylko z nią, to niewiele poprawia się nasza sytuacja.

No dobra, a ostateczny tynk też Ci nie wniknie w podkład i do siatki, tylko przyklei się do podkładu. No i co, taki układ to już może być i nie obawiasz się że się odklei???.

22 minuty temu, goldi84 napisał:

Przez weekend znalazłem w okolicy dom, w którym popełniono parę lat temu podobny błąd. Tam cały tynk popękał. Inna osoba z grup budowlanych też mi przekazała, że miała analogiczną sytuację, producent mówił szlifować, inwestor odpuścił z racji problemów, i wszystkie tynki poodpadały.

Jak znasz potwierdzone fakty to nie masz wyboru i szlifuj.

Osobiście nie wierzę w to co piszesz, ale to już mój problem.

demo

demo

6 minut temu, goldi84 napisał:

Użyłem złego słowa, generalnie chodziło o to, że grunt głębokopenetrujący nie wniknie w Magnat Grunt, więc nie spełni roli "głębokiej penetracji"

Mówisz nie wniknie, a niby co, tak Ci naciaprali tego gruntu że aż masz powierzchnię taką że wygląda jak szkło?

No przecież że nie, więc swoje wniknie i będzie trzymać, spokojna głowa.

9 minut temu, goldi84 napisał:

i nie wzmocni łączenia kleju do siatki z Magnat Grunt.

Nic nie musi wzmacniać, spokojna główka, klej z siatką i tak się tak trzyma że nic nie trzeba jeszcze wzmacniać. 

To się nazywa klej i ma wystarczające właściwości klejące które nie potrzeba niczym wzmacniać.

13 minut temu, goldi84 napisał:

Jeżeli kolejny grunt zlepi się z warstwą farby podkładowej, ale tylko z nią, to niewiele poprawia się nasza sytuacja.

No dobra, a ostateczny tynk też Ci nie wniknie w klej i do siatki, tylko przyklei się do podkładu. No i co, taki układ to już może być i nie obawiasz się że się odklei???.

18 minut temu, goldi84 napisał:

Przez weekend znalazłem w okolicy dom, w którym popełniono parę lat temu podobny błąd. Tam cały tynk popękał. Inna osoba z grup budowlanych też mi przekazała, że miała analogiczną sytuację, producent mówił szlifować, inwestor odpuścił z racji problemów, i wszystkie tynki poodpadały.

Jak znasz potwierdzone fakty to nie masz wyboru i szlifuj.

Osobiście nie wierzę w to co piszesz, ale to już mój problem.

×
×
  • Utwórz nowe...