Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

5 godzin temu, goldi84 napisał:

Poza tym potwierdzają, że grunt głębokopenetrujący ich produktu nie przekroczy

Nie wiem co znaczy to stwierdzenie, że niby ich produktu nie przesiąknie czy jak?

Co znaczy przekroczy?

No i po co niby by miał przekraczać, toż to wszystko wodne dyspersje i nie ma przekraczać czy penetrować jedno drugie, tylko ma się skleić jedno z drugim i trzymać ze sobą.

Wiesz co ci doradcy techniczni to takie dupochrony stosują i za nic mają inteligencję ludzi.

Czyli według ich rozumowania jedna nałożona  warstwa gruntu nie może się skleić z następną, a to wiele razy się stosuje dwukrotne nakładanie gruntów, jeśli jest taka potrzeba bo podłoże jest mało nośne.

5 godzin temu, goldi84 napisał:

Kreisel nie radzi jako półśrodek dodatkowego gruntu głębokopenetrującego, bo mówi, że on i tak raczej przez Magnat nie przejdzie,

Tu też nie wiem o co chodzi i co znaczy "przez Magnat nie przejdzie" , dlaczego ma przechodzić przez magnat jak Ty zdaje się ten tynk będziesz Kreisla używał.

Wiele razy miałem do czynienia z tymi doradcami i mam bardzo złe zdanie o tych kolesiach i poziomu wiedzy który posiadają.

Często też, albo prawie zawsze, to nie żadni doradcy techniczni z wiedzą stricte materiałoznawczą, tylko zwykli handlowcy po kursie.

No i niby dlaczego jakiś grunt ma się pogryźć z innym gruntem, a wszystkie są wodnymi dyspersjami.:bezradny:

demo

demo

5 godzin temu, goldi84 napisał:

Poza tym potwierdzają, że grunt głębokopenetrujący ich produktu nie przekroczy

Nie wiem co znaczy to stwierdzenie, że niby ich produktu nie przesiąknie czy jak?

Co znaczy przekroczy?

No i po co niby by miał przekraczać, toż to wszystko wodne dyspersje i nie ma przekraczać czy penetrować jedno drugie, tylko ma się skleić jedno z drugim i trzymać ze sobą.

Wiesz co ci doradcy techniczni to takie dupochrony stosują i za nic mają inteligencję ludzi.

Czyli według ich rozumowania jedna nałożona  warstwa gruntu nie może się skleić z następną, a to wiele razy się stosuje dwukrotne nakładanie gruntów, jeśli jest taka potrzeba bo podłoże jest mało nośne.

demo

demo

4 godziny temu, goldi84 napisał:

Poza tym potwierdzają, że grunt głębokopenetrujący ich produktu nie przekroczy

Nie wiem co znaczy to stwierdzenie, że niby ich produktu nie przesiąknie czy jak?

Co znaczy przekroczy?

No i po co niby by miał przekraczać, toż to wszystko wodne dyspersje żywic i nie nie ma przekraczać czy penetrować jedno drugie, tylko ma się skleić jedno z drugim i trzymać ze sobą.

Wiesz co ci doradcy techniczni to takie dupochrony stosują i za nic mają inteligencję ludzi.

Czyli według ich rozumowania jedna nałożona  warstwa gruntu nie może się skleić z następną, a to wiele razy się stosuje dwukrotne nakładanie gruntów, jeśli jest taka potrzeba bo podłoże jest mało nośne.

×
×
  • Utwórz nowe...