Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

22 godziny temu, Grygu napisał:

Hej,

Z sufitu mam jeden przewód z 2 fazami, neutralny + bezpieczeństwa. 

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to szarpnąć żeby świeciło się tak, jak zapewniał mnie sprzedawca..

Szyna 1-fazowa to taka, gdy do szyny doprowadzimy prąd , wszystkie lampy jednocześnie zostaną włączone lub po odjęciu napięcia lampy będą wyłączone. 

Cytat

tak aby jeden włącznik zapalal lampy na dwóch bokach prostokąta a drugi włącznik lampy na dwóch pozostałych bokach prostokąta

Musiałbyś rozdzielić ją na dwa elementy w kształcie  L  kupić 2 x L , ( prostokąt rozerwany na dwóch  rogach po przekątnej )  i od jednego rogu podłączać obie szyny, w jedną stronę, jeden obwód, a w drugą drugi.   

1%20fazowy.jpg

1%20fazowy%20%E2%80%94%20kopia%20%E2%80%

animus

animus

22 godziny temu, Grygu napisał:

Hej,

Z sufitu mam jeden przewód z 2 fazami, neutralny + bezpieczeństwa. 

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to szarpnąć żeby świeciło się tak, jak zapewniał mnie sprzedawca..

Szyna 1-fazowa to taka, gdy do szyny doprowadzimy prąd , wszystkie lampy jednocześnie zostaną włączone lub po odjęciu napięcia lampy będą wyłączone. 

Musiałbyś rozdzielić ją na dwa elementy w kształcie  L  kupić 2 x L , ( prostokąt  2 x 3 m rozerwany na dwóch przeciwległych rogach)  i od jednego rogu podłączyć obie szyny, w jedną stronę jeden obwód, a w drugą drugi.   

1%20fazowy.jpg

1%20fazowy%20%E2%80%94%20kopia%20%E2%80%

animus

animus

22 godziny temu, Grygu napisał:

Hej,

Z sufitu mam jeden przewód z 2 fazami, neutralny + bezpieczeństwa. 

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to szarpnąć żeby świeciło się tak, jak zapewniał mnie sprzedawca..

Szyna 1-fazowa to taka, gdy do szyny doprowadzimy prąd , wszystkie lampy jednocześnie zostaną włączone lub po odjęciu napięcia lampy będą wyłączone. 

Musiałbyś rozdzielić ją na dwa elementy w kształcie  L  , ( prostokąt  2 x 3 m rozerwany na dwóch przeciwległych rogach)  i od jednego rogu podłączyć obie szyny, w jedną stronę jeden obwód, a w drugą drugi.   

animus

animus

21 godzin temu, Grygu napisał:

Hej,

Oświetlenie firmy milagro.

https://milagro-sklep.pl/szynoprzewody-konfigurator

Z sufitu mam jeden przewód z 2 fazami, neutralny + bezpieczeństwa. 

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to szarpnąć żeby świeciło się tak, jak zapewniał mnie sprzedawca..

Szyna 1-fazowa to taka, gdy do szyny doprowadzimy prąd , wszystkie lampy jednocześnie zostaną włączone lub po odjęciu napięcia lampy będą wyłączone. 

Musiałbyś rozdzielić ją na dwa elementy w kształcie  L  , ( prostokąt  2 x 3 m rozerwany na dwóch przeciwległych rogach)  i od jednego rogu podłączyć obie szyny, w jedną stronę jeden obwód, a w drugą drugi.   

×
×
  • Utwórz nowe...