Skocz do zawartości

czy impregnować gres polerowany?


edit

Recommended Posts

Cytat

ten gres ma być wewnątrz domu? Jeśli tak to oczywiście impregnować. Jeśli na zewnątrz to zdania są podzielone


Cze.Gres polerowany na zewnątrz impregnowany czy nie to rzecz wtórna wobec faktu że w okresie mrozów i opadów po gresie polerowanym trzeba chodzić w rakach alpinistycznych .innaczej spacer można zaliczyć do sportów extremalnych.Pozdro
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Cze.Gres polerowany na zewnątrz impregnowany czy nie to rzecz wtórna wobec faktu że w okresie mrozów i opadów po gresie polerowanym trzeba chodzić w rakach alpinistycznych .innaczej spacer można zaliczyć do sportów extremalnych.Pozdro



To już lepsza kostka brukowa. Trochę drożej ale zawsze bezpieczniej
Link do komentarza
Cytat

Cze.Gres polerowany na zewnątrz impregnowany czy nie to rzecz wtórna wobec faktu że w okresie mrozów i opadów po gresie polerowanym trzeba chodzić w rakach alpinistycznych .innaczej spacer można zaliczyć do sportów extremalnych.Pozdro


Można temu zaradzić montując kabel grzewczy w pasie schodów.Mam coś takiego i nie wpadam w poślizg. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Witam !

A jaki środek polecacie ?? Wszyscy tu mówią o firmie HG. Tylko nie wiem który siędo tego nadaje. Są dwa które mysle że są odpowiednie: HG impregnacja i HG ochrona przed brudem i wilgocią. Który uzywaliście ??
Ja zastosowałem jakiś środek firmy SAN PROFI ale powiem szczerze że efekty są marne.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...