Skocz do zawartości

Historia edycji

łucja

łucja

 

10 godzin temu, podczytywacz napisał:

 

Jak stary jest ten budynek?

Budynek został wybudowany w latach 60/70, ściany żelbet

 

Jak sprawdzić, czy powodem i winnym jest ta rura poniżej pionu? Czy są jakieś sposoby?

Jeśli wina tam leży, jak przekonać spółdzielnię do działania? Nie ukrywam, że brak wiedzy i prawdopodobnie również płeć spowodowały, że każdy mój kolejny telefon nie jest traktowany poważnie

 

11 godzin temu, retrofood napisał:

 

Podobna sytuacja w mojej okolicy. Przebieg zdarzeń w zasadzie identyczny. A problem leżał w rurze poza pionem, poza obszarem zarządzanym przez spółdzielnię. Polegał na istnieniu w rurze bryły zestalonego tłuszczu ze spłukiwanych odpadków. 

 

Tyle, że to spółdzielnia musi zawiadamiać odpowiednie służby komunalne miejskie i nikt tego obowiązku z niej nie zdejmie. 

Czy rura znajdowała się nadal pod budynkiem czy już poza?

 

 

A i może głupie pytanie, ale zadziałałoby może wrzucenie do rury jakiegoś środka udrożniającego?

łucja

łucja

 

10 godzin temu, podczytywacz napisał:

 

Jak stary jest ten budynek?

Budynek został wybudowany w latach 60/70, ściany żelbet

 

Jak sprawdzić, czy powodem i winnym jest ta rura poniżej pionu? Czy są jakieś sposoby?

Jeśli wina tam leży, jak przekonać spółdzielnię do działania? Nie ukrywam, że brak wiedzy i prawdopodobnie również płeć spowodowały, że każdy mój kolejny telefon nie jest traktowany poważnie

 

11 godzin temu, retrofood napisał:

 

Podobna sytuacja w mojej okolicy. Przebieg zdarzeń w zasadzie identyczny. A problem leżał w rurze poza pionem, poza obszarem zarządzanym przez spółdzielnię. Polegał na istnieniu w rurze bryły zestalonego tłuszczu ze spłukiwanych odpadków. 

 

Tyle, że to spółdzielnia musi zawiadamiać odpowiednie służby komunalne miejskie i nikt tego obowiązku z niej nie zdejmie. 

Czy rura znajdowała się nadal pod budynkiem czy już poza?

×
×
  • Utwórz nowe...