Skocz do zawartości

Cena za stan zero (materiały + usługa)


vodek

Recommended Posts

Witam wszystkich Forumowiczów,

Chciałbym zdobyć informacje są teraz widełki cenowe na terenie województwa mazowieckiego, powiaty sąsiadujące z Warszawą, obszary wiejskie. Jestem świeżo po wybudowaniu stanu zero: W skład budowy wchodziły: pomiary geodezyjne, roboty ziemne, zdjęcie humusu, wykopy na ławę,  zbrojenia, beton towarowy, bloczki betonowe, izolacja, ocieplenie, kanalizacja, folia kubełkowa, chudziak, zasyp no i na koniec usługi budowlańców. Po pracach otrzymałem kalkulacje wszystkich poniesionych kosztów i przyznam szczerze że w najczarniejszym scenariuszu nie zakładałem takich kosztów nieco ponad 81 000PLN spodziewałem się raczej że 70 000 to będzie maksymalnie dopuszczalny koszt. Oczywiście nie mogłem się wcześniej dogadać z szefem firmy budowlanej, od początku była gadka że "teraz nie mam czasu", "policzymy się później jak wszystko zbiorę do kupy". Rozmawiam z kimkolwiek kto ma już budowę za sobą lub jest w trakcie , to nikt nie miał takich kosztów, proszę o informacje jak to jest w Waszym przypadku? Jak zrobiłem wywiad wśród znajomych i firm koszty to raczej widełki 45 000 - 60 000. Moja inwestycja to dom piętrowy 170m. 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...