Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

1 godzinę temu, PawelRemont napisał:

Sprawdzę czy tak jest. A jeśli nie to co? Zrywać? 

Poszerzyć miejscami kanały.

1 godzinę temu, PawelRemont napisał:

Ale wylewkę na całą posadzkę się kładzie... nie ma chyba sposobu jak tylko nad peszlami ją wylać.... 

 Wylewkę nad peszlami lejesz razem z  całą posadzką, ale stosujesz innego sama , dla mnie tam nie ma problemu.  

18 minut temu, PawelRemont napisał:

Podłoga jest w miarę równa... może z 1cm odchyleń wysokości jest. Ubytki uzupełniłem już zaprawą. Myślałem aby wziąć Webera właśnie i wylać 2cm i wtedy bym się zmieścił w zaleceniach producenta. Czyli wylewka samopoziomująca zbrojona mikrowłóknem na całej powierzchni?Nie zbroić żadną siatką czy czymś takim? A może oba? Koszty nie mają dużego znaczenia, chce zrobić solidnie.

Jak koszty nie grają roli, to lać po całości z mikrowłóknem.

Po zakupie wylewki trzymać się sztywno zaleceń producenta, ilość wody, jaki grunt-najlepiej tego samego producenta/ile razy, itd.

Powierzchnie oczywiście odpylić odkurzaczem przemysłowym.  

 

animus

animus

1 godzinę temu, PawelRemont napisał:

Sprawdzę czy tak jest. A jeśli nie to co? Zrywać? 

Poszerzyć miejscami kanały.

1 godzinę temu, PawelRemont napisał:

Ale wylewkę na całą posadzkę się kładzie... nie ma chyba sposobu jak tylko nad peszlami ją wylać.... 

 Wylewkę nad peszlami lejesz razem z  całą posadzką, ale stosujesz innego sama , dla mnie tam nie ma problemu.  

12 minut temu, PawelRemont napisał:

Podłoga jest w miarę równa... może z 1cm odchyleń wysokości jest. Ubytki uzupełniłem już zaprawą. Myślałem aby wziąć Webera właśnie i wylać 2cm i wtedy bym się zmieścił w zaleceniach producenta. Czyli wylewka samopoziomująca zbrojona mikrowłóknem na całej powierzchni?Nie zbroić żadną siatką czy czymś takim? A może oba? Koszty nie mają dużego znaczenia, chce zrobić solidnie.

Jak koszty nie grają roli, to lać po całości z mikrowłóknem.

Po zakupie wylewki trzymać się sztywno zaleceń producenta, ilość wody, jaki grunt/ile razy, itd.

Powierzchnie oczywiście odpylić odkurzaczem przemysłowym.  

×
×
  • Utwórz nowe...