Skocz do zawartości

Czy dom będzie odpowiedni na ta działkę ? Można wybudować ?


Napalmikk

Recommended Posts

Witam . Planuje budowę domu . I mam pytanie czy nie będzie problemu z ustawieniem (wiadomo front , drzwi wejściowe i garażowe w stronę drogi itp) wymiary działki 26szeroka 45 długa  powierzchnia 1323m2. Planuje (jak już będzie pewne że mogę go tam postawić ) to jak najbliżej czyli 6m od wjazdu i 4 m od prawej strony  żeby z lewej strony  mieć jak najwięcej miejsca  i z tyłu . W załączniku zdjęcia .

received_962494321381609.jpeg

received_1073608166678071.jpeg

received_1233711850743644.jpeg

Link do komentarza

Skoro działka ma 26 m szerokości, a minimalna wymagana szerokość działki to 21,54 m to się zmieści bez kłopotu. O ile nie ma na działce czegoś, co wymuszałoby przesunięcie (słupy, infrastruktura podziemna).

Jednak trzeba koniecznie sprawdzić plan zagospodarowania lub decyzje o warunkach zabudowy, czy dom może mieć taką szerokość elewacji, wielkość, typ dachu itd. Ponadto będzie tam wyznaczona nieprzekraczalna linia zabudowy, a to ona określa minimalną odległość frontu domu od granicy działki. 

Inna rzecz, że ja bym raczej nie przysuwał tego domu na 4 m od prawej strony. Widok z pokoi (10, 11, 13 na rzucie) będzie od razu na płot.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...