Skocz do zawartości

Historia edycji

podczytywacz

podczytywacz

3 godziny temu, PawelRemont napisał:

dam mu do równania jedną czy dwie ściany na początek

Nie baw się w takie rzeczy! Zostaw gościa samego przy robocie - po przygotowaniu ścian widać, że wie co robi!

Grubości tynku sam będzie pilnować, żeby za dużo worków nie nadźwigać...

Sam równałem ściany u inwestorów właśnie przy pomocy "żyletek", czyli listew podtynkowych, czy to pod gładź, czy to pod płytki...

obraz.png.ff440d619262680ae685d29c887cb27e.png

Zawsze stosowałem zaprawę tynkarską Atlasa, czasem trzeba było wyrównującą warstwę - ze względu na grubość - dzielić na dwa, czasem trzy podejścia...

 

3 godziny temu, PawelRemont napisał:

Płacę inspektorowi 200 zł za wizytę

Daj spokojnie robotnikowi zrobić jego robotę, sam sprawdź poziomicą jakość wykonanej roboty, a te 200 zł daj mu jako premię... temu robotnikowi - oczywiście... inspektor niech ma wolne...

 

 

 

podczytywacz

podczytywacz

2 godziny temu, PawelRemont napisał:

dam mu do równania jedną czy dwie ściany na początek

Nie baw się w takie rzeczy! Zostaw gościa samego przy robocie - po przygotowaniu ścian widać, że wie co robi!

Grubości tynku sam będzie pilnować, żeby za dużo worków nie nadźwigać...

Sam równałem ściany u inwestorów właśnie przy pomocy "żyletek", czyli listew podtynkowych, czy to pod gładź, czy to pod płytki...

Zawsze stosowałem zaprawę tynkarską Atlasa, czasem trzeba było wyrównującą warstwę - ze względu na grubość - dzielić na dwa, czasem trzy podejścia...

 

2 godziny temu, PawelRemont napisał:

Płacę inspektorowi 200 zł za wizytę

Daj spokojnie robotnikowi zrobić jego robotę, sam sprawdź poziomicą jakość wykonanej roboty, a te 200 zł daj mu jako premię... temu robotnikowi - oczywiście... inspektor niech ma wolne...

obraz.png.ff440d619262680ae685d29c887cb27e.png

×
×
  • Utwórz nowe...