Skocz do zawartości

Historia edycji

retrofood

retrofood

42 minuty temu, Budujemy Dom - porady budowlane i instalacyjne napisał:

 Ale w poprzednim wpisie chodziło mi o normalne sytuacje, dom użytkowany i ogrzewany codziennie. Wtedy rzeczywiście da się przy ogrzewaniu promiennikowym da się nieco obniżyć temperaturę przegród i ewentualnie wyłączać ogrzewanie czasowo, zachowując przy tym komfort.  

 

A ja uważam, że wtedy da się przeżyć, ale o komforcie nie mówmy.  :icon_biggrin:

Podobnie jak za bajki z mchu i paproci uważam opowieści pani minister A. Moskwy o tym, że obniżyła w domu temperaturę do 17 stopni.  Tak można żyć w warunkach wojennych, a nie tworzyć rzeczywistość. Albo mieszka się wtedy w lokalu służbowym, a obniżona temperatura w domu robi za propagandę. Albo ktoś ma ruski termometr.

 

Nasza służba zdrowia po miesiącu takich temperatur w domach może paść ostatecznie.

 

 

retrofood

retrofood

34 minuty temu, Budujemy Dom - porady budowlane i instalacyjne napisał:

 Ale w poprzednim wpisie chodziło mi o normalne sytuacje, dom użytkowany i ogrzewany codziennie. Wtedy rzeczywiście da się przy ogrzewaniu promiennikowym da się nieco obniżyć temperaturę przegród i ewentualnie wyłączać ogrzewanie czasowo, zachowując przy tym komfort.  

 

A ja uważam, że wtedy da się przeżyć, ale o komforcie nie mówmy.  :icon_biggrin:

Podobnie jak za bajki z mchu i paproci uważam opowieści pani minister A. Moskwy o tym, że obniżyła w domu temperaturę do 17 stopni.  Tak można żyć w warunkach wojennych, a nie tworzyć rzeczywistość.

Nasza służba zdrowia po miesiącu takich temperatur może paść ostatecznie.

×
×
  • Utwórz nowe...