Skocz do zawartości

Samodzielnie urządziliśmy ogród i zaoszczędziliśmy 1/3 zaplanowanej kwoty


Recommended Posts

Prezentowany ogród charakteryzuje prosty geometryczny układ i celowa mała rozmaitość roślin, które posadzono w dużych jednolitych grupach. Powtarzającym się elementem są katalpy i trawy ozdobne oraz strzyżone bukszpany. W przyszłości, w strefie wypoczynkowej za budynkiem, oryginalną dominantą stanie się platan klonolistny.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wokol-domu/ogrod/a/103263-samodzielnie-urzadzilismy-ogrod-i-zaoszczedzilismy-1-3-zaplanowanej-kwoty

Link do komentarza
Cytat

Podobny dekoracyjny efekt daje drewno kominkowe, ułożone za skrzyniami warzywnymi, wzdłuż ogrodzenia.

 

Chyba gdzies na tym Forum czytalam, ze jest zabronione skladowanie drewna przy ogrodzeniu. W kazdym badz razie, blizej niz bodajze 4 metry. A moze cos mi sie pomylilo ? :scratching:Troche mnie niepokoil ten moj chrust wzdluz ogrodzenia, ale, na szczescie mam tylko jednego sasiada bezposredniego. W dodatku, jest to sasiad "naroznikowy". Pozostale trzy dzialki nie sa zabudowane (jeszcze).

Link do komentarza
16 godzin temu, ariaprimo napisał:

 

Chyba gdzies na tym Forum czytalam, ze jest zabronione skladowanie drewna przy ogrodzeniu. W kazdym badz razie, blizej niz bodajze 4 metry. A moze cos mi sie pomylilo ? :scratching:Troche mnie niepokoil ten moj chrust wzdluz ogrodzenia, ale, na szczescie mam tylko jednego sasiada bezposredniego. W dodatku, jest to sasiad "naroznikowy". Pozostale trzy dzialki nie sa zabudowane (jeszcze).

Przepisy p.poż. Musi być sciana oddzielenia pozarowego, jeśli ma być składowane bliżej

 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...