Skocz do zawartości

polec dobra firme budowlana z ktorej usług korzystałes


Recommended Posts

Cytat

Witam kto z was moze podzielic sie informacjami o firmie budowlanej, z ktorej usług korzystał. Poszukuje firmy ktora postawi mi paterówke w Szczecine.


anna27 jak jeszcze szukasz to się odezwij na forum. Podam wtedy namiary na naprawde dobra i sprawdzona ekipę. icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

anna27 jak jeszcze szukasz to się odezwij na forum. Podam wtedy namiary na naprawde dobra i sprawdzona ekipę. icon_lol.gif



Witam szukam jeszcze firmy wiec prosze o namiarmy tel i gdzie sie znajduja napewno sprawdze ich oferte. Powiedz mi czy ty osobiscie korzystałas z ich usług, a jak cenowo ceny wygórowane czy przestępne maja. Dziekuje i pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam szukam jeszcze firmy wiec prosze o namiarmy tel i gdzie sie znajduja napewno sprawdze ich oferte. Powiedz mi czy ty osobiscie korzystałas z ich usług, a jak cenowo ceny wygórowane czy przestępne maja. Dziekuje i pozdrawiam


Witam mam nadzieję że się dobrze zrozumiałyśmy. Ja cały czas korzystam z ich usług, robię to jednak etapami ponieważ budujemy bez kredytu i nam się tak nie śpieszy. Mamy pieniądze kupujemy materiał i na robociznę umawiamy się z budowlańcami. Jeżeli chodzi Ci o taka ekipe to spytam ich czy możesz do nich zadzwonić i prześlę wiadomość emajlem. Mam nadzieję że jest tu taka opcja. Pozdrowienia.
Link do komentarza
Cytat

Spróbowałam wysłać prywatna wiadomość mam nadzieję że doszła. Proszę o potwierdzenie. Jeżeli masz jeszcze jakies pytania to z chęcia odpowiem. A tak swoja droga to troche tu mało osób z naszego regjonu.Pozdrawiam.


Dziekuje za namiary otrzymałam prywatna wiadomosc. Ale interesuje mnie jeszczeczy oni jesli chodzi o materiał to tez sa w stanie załatwic. Bo ja najczesciej jestem sama z małym dzieckiem a maz czesto wyjezdza wiec szukamy takiej firmy ktora w calosci budowe wezmie na siebie i fachowo to poprowadzi. Mozesz mi podac nazew firmy bo moze juz z nimi rozmawiałam. Poniewaz powoli rozgladam sie po firmach jak to cenowo wyglada i kilka juz odwiedziłam. Jeszcze raz dziekuje. Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Dziekuje za namiary otrzymałam prywatna wiadomosc. Ale interesuje mnie jeszczeczy oni jesli chodzi o materiał to tez sa w stanie załatwic. Bo ja najczesciej jestem sama z małym dzieckiem a maz czesto wyjezdza wiec szukamy takiej firmy ktora w calosci budowe wezmie na siebie i fachowo to poprowadzi. Mozesz mi podac nazew firmy bo moze juz z nimi rozmawiałam. Poniewaz powoli rozgladam sie po firmach jak to cenowo wyglada i kilka juz odwiedziłam. Jeszcze raz dziekuje. Pozdrawiam


Jeżeli chodzi o tą firmę to nie jest deweloper tylko mała firma budowlana. Materiał mogą załatwić ale to inwestor płaci czyli Ty. Mogą pomóc w załatwieniu również koparki, piasku, betonu. Kierownika budowy musisz wziąść na siebie i to on będzie odpowiadał ża budowę. Z resztą najlepiej zadzwoń i rozmawiaj sama. Pozdrowienia.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...