Skocz do zawartości

Historia edycji

TVTV

TVTV

12 minut temu, retrofood napisał:

 

Są takie. To dla bezpieczeństwa. Można zamontować wtedy bojler elektryczny.

Zgadza się, ale czas nagli, obawiam się, że może go być za mało na rozważanie i od podstaw poszukiwanie elektrycznego bojlera. Choć siłę mam, trzeba by pociągnąć (bo to na siłę o ile się nie mylę, prawda?).

Stąd pomysł pozostania przy gazowym ogrzewaniu wody. Dziś, najwcześniej z początkiem tygodnia powinienem kupować.

 

Jak zatem sprawa wygląda z tymi dwoma? Ktoś miał doświadczenie? Mankament w Aristonie faktycznie występuje?

TVTV

TVTV

11 minut temu, retrofood napisał:

 

Są takie. To dla bezpieczeństwa. Można zamontować wtedy bojler elektryczny.

Zgadza się, ale czas nagli, obawiam się, że może go być za mało na rozważanie elektrycznego bojlera. Choć siłę mam, trzeba by pociągnąć (bo to na siłę o ile się nie mylę, prawda?).

Stąd pomysł pozostania przy gazowym ogrzewaniu wody. Dziś, najwcześniej z początkiem tygodnia powinienem kupować.

 

Jak zatem sprawa wygląda z tymi dwoma? Ktoś miał doświadczenie? Mankament w Aristonie faktycznie występuje?

TVTV

TVTV

9 minut temu, retrofood napisał:

 

Są takie. To dla bezpieczeństwa. Można zamontować wtedy bojler elektryczny.

Zgadza się, ale czas nagli, obawiam się, że może go być za mało na rozważanie elektrycznego bojlera. Choć siłę mam, trzeba by pociągnąć (bo to na siłę o ile się nie mylę, prawda?).

Stąd pomysł pozostania przy gazowym ogrzewaniu wody. Dziś, najwcześniej z początkiem tygodnia powinienem kupować.

×
×
  • Utwórz nowe...