Skocz do zawartości

Uslugi nieuciążliwe na dzialce uslugowej -co dokładnie.


Recommended Posts

Witam.

Na działce uslugowo-mieszkalnej jest zapis - zgoda na uslugi nieuciążliwe wg mpzp.

Gdzie znajdę jakie są to dokladnie usługi nieuciążliwe ?

Czy ewentualnie trzeba indywidualnie pytać w gminie.

Dokladnie pisze w planie....

"Dopuszcze się usługi wyłącznie nieuciążliwe tj; hotelerskie,handlu,biznesu,gastronomii,edukacji,kultury i sztuku,biurowe,sportu,ochrony zdrowia, w tym gabinety lekarskie i drobne rzemiosło.

Zakaz lokalizacji inwestycji zawsze znacząco i potencjalnie znacząco oddziaływujących na środowisko" .

 

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, Mikolaj01 napisał:

Gdzie znajdę jakie są to dokladnie usługi nieuciążliwe ?

Chyba nie ma wykazu usług nieuciążliwych, bo to wszystkie takie które nie są objęte katalogiem tych uciążliwych.

Katalog uciążliwych masz tutaj:

https://www.infor.pl/akt-prawny/dzu.2019.187.0001839,rozporzadzenie-rady-ministrow-w-sprawie-przedsiewziec-mogacych-znaczaco-oddzialywac-na-srodowisko.html

Trochę tego jest.:icon_mrgreen:

 

Ale jest wiele ale i trochę dowolności interpretacyjnej w gminach, jak to u nas. Więc może jeszcze przeczytaj i to, bo chcąc się dowiedzieć dokładnie, być może będziesz musiał udać się właśnie do gminy.

https://www.eporady24.pl/czym_jest_nieuciazliwa_dzialalnosc_gospodarcza,pytania,8,113,3978.html

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Wiem ,że to zawsze był temat dyskusyjny.

Dlatego wrzuciłem .

Warsztat naprawa samochodow ,elektryka,mechanika.

Generalnie na tym samym obszarze ktory jest 1mn/u , czyli jednorodzinne mieszkalne i usługowe jest jeden warsztat - taka wlasnie naprawa - mechanika.

Tylko pytanie czy na innych warunkach nie był ten warsztat uwarunkowany - np; wcześniej jak był inny mpzp albo wz - tego nie wiem.

Link do komentarza

Jak trafisz na upierdliwego sąsiada to Ci nie da żyć. Wypadało by się dobrze zabezpieczyć, bo u brata się ostatnio diesel rozbiegał i sąsiad chciał policje wzywać, a to tylko kupa dymu była. A sam wyebał taką hurtownie 5 metrów od granicy, że brat ostatnio zachód słońca widział 10 lat temu.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...