Skocz do zawartości

UNIPOR


Recommended Posts

Kupowałem Unipor w rewelacyjnej cenie. Jakosc super. Wszystkie swiadectwa zgodnosci. Prosto z bawarii. Za 1 sztuke 24 cm tylko 6,15 wraz z transportem. Polecam ich wszystkim! U tego samego goscia kupilem systemy docieplen (klinkierowe) . Wszystko jest o okolo 30% tansze niz w Polsce. Numer do goscia to 603-442-072. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Kupowałem Unipor w rewelacyjnej cenie. Jakosc super. Wszystkie swiadectwa zgodnosci. Prosto z bawarii. Za 1 sztuke 24 cm tylko 6,15 wraz z transportem. Polecam ich wszystkim! U tego samego goscia kupilem systemy docieplen (klinkierowe) . Wszystko jest o okolo 30% tansze niz w Polsce. Numer do goscia to 603-442-072. icon_biggrin.gif




Witam !!

Mam pytanko, czy ten Unipor jest na fakturze z 22% vatem?? i czy da się go odliczyć od podatku do wysokości 7 % ??
I wogóle jak on się sprawuje. icon_smile.gif

Dzięki za info

pozdrawiam
rentgen
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Witam ponownie!

Jestem już po zakupie od wyżej wymienionej firmy kostki UNIPOR. Niestety mam mieszane uczucia co do tej firmy. Chwalą się że sprowadzają kostkę prosto z Bawarii gdzie jest zamontowany nowy park maszynowy a stary sprzeany jest do Polski. I że dlatego ta kostka jest dużo lepsza od naszej rodzimej. Otóżwcale nie ma się nad czym zachwycać. Kotsta jak każda inna- trochę krzywa , nie trzyma wymiarów także nie ma rewelacji. Owszem termin realizacji szybki, ale fakturę dostałem dopiero po 3 tygodniach i to po moim telefonie. Także nie wiem czy tak wszystko jest kolorowo.

Pozdrawiam

rtg
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...