Skocz do zawartości

szybki montaż instalacji pv


Recommended Posts

Czy to już norma, że na podzespoły do instalacji i sam montaż trzeba czekać nawet 2 miesiące i potem swoje 3 tygodnie na podłączenie do sieci? Dziwi mnie to bo podobno Polacy trochę odpuścili fotowoltaikę, po zmianie przepisów. Czy to normalne, że na montaż musiałbym czekać nawet 2-miesiące? Firmy tłumaczą się zerwanym łańcuchem dostaw i nadal popytem. Ile w tym prawdy?

Link do komentarza

No aż tak źle to nie jest. Wszystko zależy od tego u kogo kupujesz tą fotowoltaikę – jeśli w firmie wydającej krocie na reklamę to i owszem. Ja na mój montaż czekałem 2 tygodnie i na podpięcie do sieci też jakiś tydzień, także nie ma dramatu. Ważne żeby wybrać firmę która ma swoje magazyny ze sprzętem a nie taka która ciągle ma niedobory sprzętowe. Myślę, ze fotowoltaika wcale nie stała się mniej popularna, szczególnie jeśli już czujemy na plecach zbliżające się podwyżki cen energii w styczniu to warto temu zaradzić. Jeśli ktoś ma kasę na pompę ciepła to już w ogóle jest urządzony, bo może liczyć na tanie ciepło dosłownie z powietrza.

Link do komentarza

Zgadzam się z tym co napisał przedmówca wyżej. Fotowoltaika dalej jest popularna, ale zauważalnie mniej się montuje, niż w momencie, gdy wszyscy ściagali się z czasem (przed 1.04.2022)

Też bym polecił firmę która ma swoje magazyny, ale takie podawanie wprost nazwy firmy j.w. wywołuje u mnie niesmak.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...