Skocz do zawartości

Wymiana zasobnika cwu.


sosek

Recommended Posts

Cytat

Czy ten stary zasobnik ogrzewany jest z kotła gazowego?Jeśli tak,to w wiszącym trzeba będzie zapewnić odpowietrzanie wężownicy ogrzewającej wodę w jej najwyższym miejscu,czyli na wejściu.
Czyli konieczny będzie trójnik i odpowietrznik automatyczny.



Tak jest ogrzewany gazem, ale nie jest wiecej pracy przy montażu wiszącego jak stojącego ?
Link do komentarza
Cytat

Witam, posiadam stojący zasobnik cwu 120 ltr. chciałbym go wymienić na 60 ltr. ale wiszący, czy nie będzie z tym kłopotów i czy trzeba będzie coś dokupić ?


nie powinno byc kłopotów

a dokupic pewnie trzeba bedzie rury i kształtki do ponownego podłączenie tego 60 l zasobnika wiszącego
Link do komentarza
Tak naprawdę to chce wymienić ten zasobnik bo wydaje mi się że ten co mam jest jak na nasze potrzeby za duży.Ale zaczynam się wachać i dochodzę do wniosku że zamiast oszczędzić to mogę więcej płacić, bo nawet przy małym zużyciu wody piec będzie cały czas dogrzewał wodę. Też tak sądzicie ?
Link do komentarza
Szukanie oszczędności w zasobniku jest kłopotliwe.Trudno tu pilnować pór włączania i wyłączania,choć można to powierzyć elektronice.Takie schładzanie i znów podgrzewanie zimnego zasobnika wcale oszczędności nie przynosi.Dlatego ja się tym wcale nie przejmuję i podgrzewam zasobnik non-stop.Czy to z c.o.,czy prądem.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...