Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

1 godzinę temu, zenek napisał:

Poza tym luksus, to nie tylko powierzchnia, ale i wykończenie - nie sądzisz?

ktoś może mieć chałupę 200 m z PRL (np bliźniaka) - a ktoś drugi apartament 100m.

Jak myślisz, kto będzie bliżej luksusu prawdopodobnie?

Jeszcze jest kwestia - ile tam osób mieszka, jak to wykorzystują.

Ba  - można mieć dom 100 m luksusowy - o cenie klka razy większej niż inny 250 m2.

Liczy sie tez miejsce....

Tak, nie tylko powierzchnia, ale i wykończenie, lokalizacja i inne.

Nigdzie nie określiłem od jakiej powierzchni to już luksus, to Ty w swoim beznadziejnym uporze usiłujesz wyznaczyć to metrami kwadratowymi. A po czasie sam dochodzisz do wniosku że nie tylko metry są ważne.

Sądzę że porównywać należy porównywalne, a nie wymysły którymi tu brylujesz i na tej podstawie wyciągasz wnioski że wszystko jest w zasadzie względne i niewymierne.

Ale nie dziwi nic, szkoda mojego pisania.:bezradny:

 

 

demo

demo

1 godzinę temu, zenek napisał:

Poza tym luksus, to nie tylko powierzchnia, ale i wykończenie - nie sądzisz?

ktoś może mieć chałupę 200 m z PRL (np bliźniaka) - a ktoś drugi apartament 100m.

Jak myślisz, kto będzie bliżej luksusu prawdopodobnie?

Jeszcze jest kwestia - ile tam osób mieszka, jak to wykorzystują.

Ba  - można mieć dom 100 m luksusowy - o cenie klka razy większej niż inny 250 m2.

Liczy sie tez miejsce....

Tak, nie tylko powierzchnia, ale i wykończenie, lokalizacja i inne.

Nigdzie nie określiłem od jakiej powierzchni to już luksus, to Ty w swoim beznadziejnym uporze usiłujesz określić to metrami kwadratowymi. A po czasie sam dochodzisz do wniosku że nie tylko metry są ważne.

Sądzę że porównywać należy porównywalne, a nie wymysły którymi tu brylujesz i na tej podstawie wyciągasz wnioski że wszystko jest w zasadzie względne i niewymierne.

Ale nie dziwi nic, szkoda mojego pisania.:bezradny:

 

 

×
×
  • Utwórz nowe...