Skocz do zawartości

poszukuję wiadomości o drzwiach wejściowych z fiberglasu?


Recommended Posts

Cytat

Czy jest ktoś w stanie mi udzielić więcej wiadomości na temat drzwi z fiberglasu?
Może ktoś zna producenta? hurtownie która oferuje takie drzwi?Drzwi


OK, panie Mariuszu, mieszkam w USA ale moge panu powiedziec-napisac kto produkuje drzwi z fiberglass w Polsce--jest to firma z Gdanska-Euronord. Prosze wejsc na ich strone i drzwi z fiberglass beda Euronord-Prestige. Wiem o tej firmie juz od przeszlo roku. Jestem z nimi w kontakcie, gdyz wlasnie chce takie drzwi do mojego domu w Warszawie--ktory O ZGROZO!!!remontuje!!!- na odleglosc!!!!no moze nie bedzie tak zle!!!cha,cha,cha!!!. Wybralam drzwi biale-wzor "Parlament" z witrazem i naswietlem gornym. W moim domu w USA posiadam wlasnie drzwi z fiberglass--tylko oczywiscie innej firmy--szkoda ze nie ma jej w Polsce. To jest amerykanska firma ThermaTru. Dzrwi mozna kupic wduzych sklepach budowlanych--i nie sa wcale drogie--teraz bardzo duzo osob wlasnie nastwia sie na fiberglass--z wielu przyczyn--miedzy innymi jest przyjazny dla srodowiska--bo wyprodukowany z piasku!!!ktorego jest pod dostatkiem wszedzie--Sa doskonale!!!!Lepsze od drewnianych, stalowych, plastikowych itd!!!.Tak, wiem ze malo jest znane w Polsce o fiberglass i produktach i firmach ktore jes produkuja. Ja dowiedzialam sie o Euronord ze strony Muratora--to bylo juz przeszlo rok temu. Widzialam tez kiedys przypadkowo na polskim Allegro ogloszenie--ze ktos--(mam adres e-mail tego kogos ) sprzedawal takie drzwi. Rowniez na Budujemy Dom czyli na tej stronie w dziale drzwi i okna--byl artykul o zakupie kontrolowanym--kupujemy z klientem drzwi wejsciowe--wlasnie byly to drzwi z fiberglass z firmy Euronord. Cena byla okolo 3500zl. Ale o cenie bedzie oczywiscie decydoac indywidualne zamowienie. Euronord ma przedstawicieli-dystrybutorow w calej Polsce. Acha, firma OK-Team z Warszawy ktorej nazwe podal inny uczestnik forum nie produkuje drzwi tylko okna z fiberglass, ktore tez wymieniam w domu. jesli ma pan lub inniuczestnicy pytania o fiberglass produkty--chetnie odpowiem. Zycze powodzenia w zakupie--naprawde polecam bo wiem o czym mowie .Pozdrwiam serdecznie wszystkich "piszacych" na forum.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...