Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Ile kosztują różne rodzaje rolet zewnętrznych?


Recommended Posts

Rolety zewnętrzne zwiększają bezpieczeństwo i pomagają regulować temperaturę w domu. Dzięki różnym rodzajom materiałów i kolorów stanowią również element dekoracyjny, współgrający z elewacją budynku. Jakie są rodzaje rolet zewnętrznych i ile kosztują?


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/okna-i-drzwi/a/100323-ile-kosztuja-rozne-rodzaje-rolet-zewnetrznych

Link to postu
Gość Roleciarz
Witam. Gratuluję błyskotliwości tekstu powielanego co jakiś czas w "branżowych czasopismach". Dobrze, że chociaż zastosowany szyk przestawny, bo trzeba by było użyć cudzysłów na cały tekst i podać odnośnik. Od kilkunastu lat taki sam opis mimo zmian które w tym czasie zaszły. Proszę o informację, czy jest to cena za sztukę, m2, a może za kilogram bo jest odjechana w kosmos i nijak się ma do rzeczywistości. Może trochę więcej czasu na przygotowanie i konsultacja z kimś z branży? Taka forma to do pisma plotkarskiego lub rubryki "wróżka ... podpowiada". Pozdrawiam
Link to postu
  • 4 tygodnie temu...
Gość Czytelnik
O czym mówi ten artykuł? "Koszt takiej rolety to 160 zł". Ale za co? Podejrzewam że za m2 ale przydałoby się to sprecyzować a nie liczyć na domysły czytelników. To tak jakby napisać napisać że mieszkanie można kupić za 8000 zł.
Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...