Skocz do zawartości

Remont łazienki


Recommended Posts

Cześć, planuję kapitalny remont łazienki oraz ubikacji na przełomie wrzesień-październik.  
Mam krzywe ściany, przez co nie wiem jak zaaranżować łazienkę tak, aby to miało sens i razem współgrało. 
Aktualnie wygląda to tak:
szkic

łazienka

ubikacja

ubikacja
Chciałbym usunąć wnękę na umywalkę w ubikacji, dzięki czemu będę miał bardziej równe ściany w łazience. 
Wówczas będzie to wyglądało tak:
szkic

Chcę mieć podwieszany sufit żeby lampki punktowe lub ledy tam dać (jeszcze nie wiem )

Toaleta podtynkowa a nad nią szafka z półką: przykład
 

Pralka z umywalką w zabudowie. przykładowe zdjęcie

 

Prysznic nie wiem jak, bo mało miejsca, myślałem by była na całej długości ściany ale chyba mam za mały metraż. Chciałbym mieć odpływ liniowy ale nie wiem czy się uda. Zarządca nieruchomości powiedział mi, że mogę wkuć się na jakieś 8cm w posadzkę. Na przykładowym zdjęciu powyżej jest taki prysznic ze składanymi drzwiami by zaoszczędzić miejsce.


Myślę też o przerobieniu pionu grzewczego na grzejnik oraz przeniesienie go w jakieś dogodniejsze miejsce. Rozmawiałem z zarządcą nieruchomości i jest to możliwe poprzez poprowadzenie tego na inną ścianę albo sufitem, albo wkuwając się w posadzkę. pion


Prosiłbym o rady jak poradzić sobie z moją łazienką w kwestii ulokowania tego wszystkiego w sposób funkcjonalny oraz czy mam w ogóle szanse by osiągnąć efekty jak na przykładowych zdjęciach.

Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...