Skocz do zawartości

ściany z pustaka - wyrównanie


bobikmp

Recommended Posts

witam. jestam tu nowy, nazywam się marcin. mam budynek z pustaków i robię w nim garaż-warsztat. niewiem czym wyrównać ściany, ktoś polecał mi golbant czy jakoś tak - jak przygotować podłoże z pustaków pod ten golbant. potem chcem te ściany pomaloiwać - czy trzeba je czymś zagruntować, no i jaka farba będzie najlepsza z niższej półki bo to wkońcu warsztat nie dom. chodzi o sciany od środka. pierwszy raz bendę tynkował ściany więc proszę o wskazówki.
dzięki
pozdrawiam
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
Cytat

witam. jestam tu nowy, nazywam się marcin. mam budynek z pustaków i robię w nim garaż-warsztat. niewiem czym wyrównać ściany, ktoś polecał mi golbant czy jakoś tak - jak przygotować podłoże z pustaków pod ten golbant. potem chcem te ściany pomaloiwać - czy trzeba je czymś zagruntować, no i jaka farba będzie najlepsza z niższej półki bo to wkońcu warsztat nie dom. chodzi o sciany od środka. pierwszy raz bendę tynkował ściany więc proszę o wskazówki.
dzięki
pozdrawiam



Co do tynków to nie wiem, wiem natomiast jedno, lepiej zrobić ściany porządnie i trochę lepszym produktem niż jakimś kiepskim, dużo osób przekonał się już ze warto dać nawet 2x tyle ale oszczędzasz na robocie a wytrwałość jest dużo większa.
I pamiętaj najpierw grunt potem farba podkładowa i na końcu nawierzchniowa.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...