Skocz do zawartości

Drzwi prysznicowe


Recommended Posts

Witam,

To mó pirtwszsy posst ponieważ piszę do Was z problemem. :)

Zbiłem prawe skrzydło drzwi prysznicowych, rozssuwanych, półokrągłych, kolor grafit. Cholerka. Nie mogę znaleźć takich drzwi!

Kupić całą, tanią kabinę i zamontować albo wsstawić tylko drzwi a reszstę sprzedać?

 

Drzwi które ssię ostały mają 157cm, brodzik: przy sscianie 77, promień wychodzie jakies 50cm. Odejmowałęm od długości przy scianie 77 długość brodzika zanim zamieni sie w łuk czyli po prostu szybe boczną. 77-27=50. Tak to sie liczy?

 

Mieszkanie nie jest moje, ale wypadało by to ogarnąć w miarę szybko i nie wydając miliona monet.  Polacy, Pomożecie!? :)

 

P.S. Drzwi nie muszsą być grafitowe (ale w tedy całą para do wymiany). 

Edytowano przez Piotrek Wolsky (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
14 godzin temu, Piotrek Wolsky napisał:

Witam,

To mó pirtwszsy posst ponieważ piszę do Was z problemem. :)

Zbiłem prawe skrzydło drzwi prysznicowych, rozssuwanych, półokrągłych, kolor grafit. Cholerka. Nie mogę znaleźć takich drzwi!

Kupić całą, tanią kabinę i zamontować albo wsstawić tylko drzwi a reszstę sprzedać?

 

Drzwi które ssię ostały mają 157cm, brodzik: przy sscianie 77, promień wychodzie jakies 50cm. Odejmowałęm od długości przy scianie 77 długość brodzika zanim zamieni sie w łuk czyli po prostu szybe boczną. 77-27=50. Tak to sie liczy?

 

Mieszkanie nie jest moje, ale wypadało by to ogarnąć w miarę szybko i nie wydając miliona monet.  Polacy, Pomożecie!? :)

 

P.S. Drzwi nie muszsą być grafitowe (ale w tedy całą para do wymiany). 

Można ewentualnie skonsultować się z jakimś sprytnym szklarzem, może coś wymyśli.

Ale najpewniej pomoże serwis producenta kabiny.

Edytowano przez Budujemy Dom - budownictwo i wnętrza (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...