Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Energooszczędny klimatyzator - jaki powinien być?

Recommended Posts

Stale rosnące w ostatnim czasie ceny nośników energii, sprawiają, że coraz więcej osób intensywnie poszukuje sposobu na ograniczenie kosztów energii elektrycznej. Dotyczy to przede wszystkim ogrzewania budynków. Poza metodami ograniczania zużycia energii i paliw, wielu użytkowników decyduje się na wymianę lub uzupełnienie aktualnego źródła ciepła bardziej energooszczędną alternatywą. Dużą popularnością cieszą się pod tym względem klimatyzatory Gree.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/wentylacja-i-klimatyzacja/a/101862-energooszczedny-klimatyzator-jaki-powinien-byc

Gość Sprinter10
Tania chińszczyzna. Agresywna reklama, dużo funkcji, opłacana promocja ze strony instalatorów i marna jakość połączona z niską niezawodnością.
Gość Zygmunt
Brak możliwości odpływu skroplin z tacy jednostki zewnętrznej (taca jak sito, brak zaślepek oraz króćca odpływu skroplin. TOTALNA PORAŻKA.
  • 1 miesiąc temu...
W stosunku do przedmówców ja bym powiedział, że instalatorzy starają się wciskać te modele, na których mają większe marżę. A od ceny Gree zwykle można spory rabat uzyskać. W każdym razie ja jestem zadowolony.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Utwórz nowe...