Skocz do zawartości

Co to jest "gaz pod szkłem"? Ile kosztuje?


Recommended Posts

Budowa domu? Remont mieszkania? Nie ważne, czy mierzymy się z kreowaniem nowej przestrzeni, czy też aranżujemy na nowo znane nam wnętrza - musimy postawić na rozwiązania sprytne i nowoczesne! Oznacza to, że również wybór sprzętów kuchennych powinien zostać odpowiednio przemyślany, bo kiedy myślimy o rodzinnym gotowaniu, stawiamy nie tylko na estetykę wyglądu płyty, ale również jej bezpieczeństwo czy ekonomię użytkowania. Nie bez znaczenia w urządzaniu wnętrz jest również wygląd sprzętów kuchennych. Technologia "gaz pod szkłem" odpowiada na wszystkie te potrzeby, zaś gazowa płyta ceramiczna DynaCook jest doskonałym wyborem, który Klienci cenią przez lata.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wystroj-wnetrz/kuchnia/polecane/102191-co-to-jest-gaz-pod-szklem-ile-kosztuje

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość DYNAXO sp. z o.o.
Drodzy czytelnicy, artykuł dotyczy produktów firmy Dynaxo - płyt DynaCook, a nie naszej konkurencji :). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą DynaCook, liczymy, że dzięki temu poznacie nową jakość gazu pod szkłem. pozdrawiamy zespół DynaCook
Link do komentarza
Gość DYNAXO sp. z o.o.
Tak, zwrot ,,gaz pod szkłem" jest umownym hasłem, które stosujemy. W rzeczywistości jest to bardzo wytrzymała szyba ceramiczna renomowanej firmy Eurokera, specjalnie przystosowana do płyt grzewczych. pozdrawiamy zespół DynaCook
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...