Skocz do zawartości

Historia edycji

dedert

dedert

0,5% musze zrobić bo jak pisałem mam 38m odcinek (z zagięciami oczywiście) do wyjścia do studni, i musze zmieścić się żeby nie wyjść pod ławy. A najwyższy punkt drenu na starcie jest 2 cm poniżej górnej płaszczyzny ławy, która ma 35 cm wysokości. Może jakbym dał dren wyżej to by zmieniało postać rzeczy. Ale raz że w książce o której mowilem bylo powiedziane żeby dren nie był wyżej od ławy, a dwa że już przygotowałem przepust w garażu na tej wysokości więc musze tak zrobić. Podmycie mogło by być gdyby włóknina gdzieś okazała się przerwana. Gdybym dren odsunął dalej od ławy na jakiś metr to pewnie nie miałbym się czym martwić, ale w tej książce piszą o 30cm odległości od ławy do osi drenu

dedert

dedert

0,5% musze zrobić bo jak pisałem mam 38m odcinek (z zagięciami oczywiście) do wyjścia do studni, i musze zmieścić się żeby nie wyjść pod ławy. A najwyższy punkt drenu na starcie jest 2 cm poniżej górnej płaszczyzny lawy ktora ma 35 cm. Może jakbym dal dren wyżej to by zmieniało postać rzeczy. Ale raz że w książce o której mowilem bylo powiedziane żeby dren nie byl wyżej ławy a dwa ze juz przygotowałem przepust w garażu na tej wysokości wiec musze tak zrobić. Podmycie mogło by być gdyby wloknina gdzies okazała się nieszczelna. Gdybym dren odsunal dalej od law na jakiś metr to pewnie nie miałbym się czym martwić, ale w tej książce piszą o 30cm odległości od law do osi drenu

×
×
  • Utwórz nowe...