Skocz do zawartości

Historia edycji

dedert

dedert

Chciałem podsypać jedną stronę ławy i dokopałem się do pierwotnej podsypki, która miała problem z zagęszczeniem. Jasny kolor. Na tym jest coś co prawdopodobnie naleciało z wykopów czyli glina i coś ciemnego jakby ziemia lub coś co przegniło. Nie wiem czy to wykopać i uzupełnić nową podsypką bo jest dość nisko czyli do głębokości dna ławy. A może lepiej zostawić. Jeśli jest to ziemia to czy taki organiczny grunt moze służyć za podsypkę? Czy nie rozłoży się z czasem i zniknie? Wiem że gliny nie można mechanicznie zagęścić i musi się ona sama zagęścić a to potrwa miesiącami. A jesli juz osiądzie to rura drenarska może stracić spadek, zgadza się? 

67bcec114e8ea3b2gen.jpg

 

dedert

dedert

Chciałem podsypać jedną stronę ławy i dokopałem się do owej podsypki, jasny kolor. Na tym jest coś co prawdopodobnie naleciało z wykopów czyli glina i coś ciemnego jakby ziemia lub coś co przegniło. Nie wiem czy to wykopac i uzupełnić podsypka bo jest dość nisko do głębokości dna ławy. Jeśli jest to ziemia to czy taki organiczny grunt moze służyć za podsypke? Czy nie rozłoży się z czasem? Wiem że gliny nie można mechanicznie zagęścić i musi się ona sama zagęścić a to potrwa miesiącami. A jesli juz osiądzie to rura drenarska może stracić spadek, zgadza się? 

67bcec114e8ea3b2gen.jpg

 

×
×
  • Utwórz nowe...