Skocz do zawartości

Odległość domu od prywatnej drogi wewnętrznej


Recommended Posts

Witam. Chciałbym zapytać czy mogę wybudować dom w odległość mniejsze niż 3m od granicy drogi wewnętrznej która w całości jest moja własnością?droga istnieje tylko na mapie i nie stanowi dojazdu do żadnej działki. W całości jest moja prywatna własnością i nikt niema prawa z niej korzystać

Edytowano przez Devil1906 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Tak

Działka 1635 to ta niby droga a nad nią jest moja działka budowlana. Dlatego chciałbym wiedzieć czy od jej granicy muszę zachować 4metry czy mogę tą odległość zachować od działki sąsiada 1636. I mam jeszcze pytanie czy z drugiej strony granicząc z działka rolna1634/4 która również jest moja muszę zachować odstęp od granicy czy mogę budować równo z nią

Screenshot_2022-06-18-08-13-50-603_com.android.chrome.jpg

Edytowano przez Devil1906 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Najlepiej gdybyś zwrócił się o wydanie konkretnych WZ. Bo w takiej sytuacji dużo zależy od interpretacji właściwych urzędów. Niby prawo budowlane jest jedno, ale ja mam doświadczenia z dwoma sąsiadującymi powiatami. Wiele kwestii było w nich regulowanych odmiennie. 

Tutaj działki są Twoje ale skoro zostały wydzielone, to zrobiono to w jakimś celu. 

U nas gość kupił cztery sąsiadujące ze sobą działki budowlane i chciał je scalić, ale burmistrz oznajmił, że po jego trupie. Nie po to wydzielano je jako oddzielne, żeby z powrotem łączyć. No i działki od dziesięciu lat są niezagospodarowane. I niby kadencja burmistrza niedługo się zakończy, ale urzędnicy zostaną...

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...