Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru systemu komunikacji dachowej? - wywiad z ekspertem CREATON


Recommended Posts

Planując budowę dachu najczęściej rozważamy to, jaki powinien mieć on kształt, kolor i oczywiście jakim będzie pokryty materiałem. W powszechnej świadomości coraz częściej funkcjonują też kwestie jego wytrzymałości, szczelności czy akustyki. Jednak wszelkie akcesoria dachowe zazwyczaj traktowane są jako dodatek, który ewentualnie możemy, ale wcale nie musimy zamontować. Tymczasem wiele z nich odgrywa rolę wręcz niezbędną dla bezpieczeństwa całej konstrukcji. I właśnie o tym, jak ważne są dodatkowe elementy składające się na system komunikacji dachowej i o wielu innych aspektach z nim związanych rozmawiamy z Panem Michałem Kacprzakiem, Product Managerem ds. Akcesoriów Dachowych oraz Kierownikiem Akademii CREATON w firmie CREATON Polska.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/dachy-i-rynny/a/101507-na-co-nalezy-zwrocic-uwage-podczas-wyboru-systemu-komunikacji-dachowej-wywiad-z-ekspertem-creaton

Link to postu
Gość Leo
Z całym szacunkiem dla wykonawcy elementów, należało by zwrócić uwagę na zbyt wysoko ustanowiony środek ciężkości w pojedynczych stopniach kominiarskich przez co wielu kominiarzy rezygnuje z wejścia na dach w obawie o swoje bezpieczeństwo, można by go nie co obniżyć co spowodowało by jego ustabilizowanie podczas użytkowania.
Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...