Skocz do zawartości

Piwo rozbryzgane na suficie


Recommended Posts

Dzien dobry,

 

Przybywam z następującym problemem. Mianowicie, w dniu wczorajszym piwo po upadku że stolu otworzyło się i rozbryzgnelo na biały sufit. Próbowałem zetrzeć plamki (pokrywające ok 1m2) na różne sposoby, magiczną gąbką, mokrą szmatką z rozcieńczonym płynem do mycia naczyń, czy też pianka do golenia, niestety bezskutecznie, wręcz na suficie pojawiły się dodatkowo smugi widoczne pod światło. Moje pytanie brzmi, czy znacie może sposób, którego nie wypróbowałem, a jeżeli nie to czy istnieje możliwość zamalowania plam, by fragment ten nadto nie odstawał od pozostałej części sufitu, bez konieczności odmalowywania całości?

Sufit malowany był około 3-4 lata temu

Edytowano przez AdamD1997
Dodatkowa informacja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Ja mam tylko jeden sposób - zmywasz gąbką. Jeśli po wyschnięciu zostanie plama widoczna gołym okiem pokrywasz farba na plamy Śnieżka - działa zapewniam. Nie wiem, jak ta farba będzie oddawała kolor po wyschnięciu. Możliwe, ze będziesz musiał przemalować na biało - zakładam, ze masz sufit w kolorze białym.

Możesz jeszcze sprawdzić drugi sposób - zagruntować fragment i zamalować śnieżką 2w1 - czyli grunt i farba w jednym.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...