Skocz do zawartości

Minusy działki - Czyli co może pójść źle?


Dancap

Recommended Posts

Witam mam do was pytanie. Nie mam generalnie żadnego doświadczenia  w budownictwie ale jestem w trakcie kupowania domu. Obecnie mam rezerwację ale dostanie kredytu podpisanie umowy to kwestia paru dni. 

 

Chciałem sie was zapytać odnośnie działki na której  postawiono mój dom a dokładniej ogrodu który będzie z tyłu. Chodzi o działkę 66. Zaznaczyłem na niebiesko rogi działki które to będą wyżej niż reszta działki o jakieś 55cm i nie będą tego samego wzniesienia jest różnica 5 cm między nimi. Na czerwono zaznaczałem płot który będzie wysoki na ponad dwa metry ponieważ działki 68 i 67 sa wyżej niż moja działka. Dodatkowo obszar zabaw również będzie wyżej niż działka na której znajduję sie mój dom. Mówiąc krótko będziemy w dole. Tak jak napisałem nie mam totalnie żadnego doświadczenia w budowlance ale boje się, że będzie mnie tam zalewać w ogrodzie. Czy mając doświadczenie możecie mi napisać wszystkie bolączki jakie mnie mogą spotkać z powodu takiego ukształtowania terenu? Czy da sie z tej działki cos konkretnego ogarnąć? 

Bardzo dziękuje za wszelkie komentarze.

Screenshot_2022-06-13-00-11-07-92_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...