Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

Dzień dobry,

 

Różnice cenowe pomiędzy poszczególnymi modelami w danej grupie produktów (blachodachówki cięte na wymiar, blachodachówki panelowe, czy płaskie), zależą głównie od zastosowanej powłoki zabezpieczającej (https://pruszynski.com.pl/powloki-ochronne.php). Im lepsza powłoka, tym większa cena, ale też i lepsza ochrona przed np. promieniowaniem UV, które ma wpływ na odbarwianie się powłoki (płowienie) i prze korozją.

 

Wszystkie blachodachówki wykonywane są z tego samego materiału wsadowego (blachy), więc ich parametry użytkowe są podobne. Różnice polegają głównie na kształcie, czy sposobie montażu, wykonaniu innej konstrukcji pod montaż blachy, itp. Posiadają też różne szerokości krycia, ze względu np. na wysokość fali, co też powoduje niedużą różnicę ceny poszczególnych modeli.

 

Każdą z blachodachówek produkowanych przez Blachy Pruszyński można zamontować na dachach prostych czy też skomplikowanych. Najlepiej zawsze wycenić dany dach w hurtowni, wybierając odpowiednią powłokę, i jeśli jest możliwość skonsultować wybór z ekipą dekarską (płaskie pokrycia z reguły są drożej wyceniane za montaż niż standardowe blachodachówki faliste).

Zachęcamy do odwiedzenia strony firmowej, gdzie prezentowana jest kompletna oferta pokryć dachowych.

Oferta DACHY Blachy Pruszyński ➡ https://pruszynski.com.pl/dachy.php

Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...