Skocz do zawartości

Ostrzegam przed pseudo fachowcem od dachu


Recommended Posts

Ostrzegam przed  pseudo fachowcem od dachów z Lubelskiego. Bednarek z Dysa ogłasza się na OLX z kilku telefonów np.505230761 .Naciąga na kasę a na robocie się nie zna. Dach tak zrobiony że trzeba robić od nowa, nawet nie ma jak poprawić. Robił z synami - czy uczy następnych naciągaczy? Zmarnowany materiał i pieniądze, po wzięciu kasy telefonów nie odbiera, zero kontaktu . Trzeba się wystrzegać przed zlecaniem prac z ogłoszeń np OLX i niby firm bez opini.https://www.olx.pl/d/oferta/dachy-konstrukcje-CID619-IDG49mD.html#8585114089 pojawio się nowe ogłoszenie https://www.olx.pl/d/oferta/dachy-konstrukcje-CID619-IDG49mD.html

Link do komentarza
2 godziny temu, bolesławiii napisał:

 ,wentylację połamane przy montażu ,folia zamiast do rynny jest poniżej ii wywinięta do góry,

Wentylacja i kondensat do rynny to nie do końca dobry pomysł. 

Jak zima spadnie śnieg to wentylacja zatkana i kondensat ma utrudniony odpływ, w dodatku przy przecieku trudno wyłapać go, jak woda odprowadzona do rynny.

Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Dzień dobry. Mam ten sam problem co Pan chyba trafiłem na tego samego fachowca. Dach spierniczony po całości.Fachowiec z polecenia . Chyba sam się polecał jak szukałem na różnych grupach. Żeby się upewnić do pytam . Fachowiec po 5O-tce. Na dachu robili tylko we dwóch ,zawsze krótko pracowali i co róż chcieli pieniądze .

Link do komentarza

Nie mam zdjęć. Sprawa przedstawia się tak.Robili zadaszenie nad schodami które jeszcze nie ma zrobionej podbitki a już wiadomo ,że nie otworzą się do końca. Komin jest kiepsko obrobiony cieknie po nim woda jak pada deszcz. Fachowcy nie zrobili żadnego stelaża  przy obróbce komina . Z dachu wystawało  tylko półtora filara kominowego i oni to obłożyli blachą. Szpary , dziury które tam były zalepili jakimś uszczelniaczem (źle to wygląda).

Między arkuszami blach tu i ówdzie są prześwity. Blachę modułową w rzędach pionowych z dołu do góry. Z tego co zdarzyłem się zorientować to taką blachę kładzie się inaczej.  

I najlepsze na koniec . Zabrali - ukradli całą płaską blache do obróbki. Dach jest tylko częściowo obrobiony, a my nie mamy blachy .  Po plandekę nikt nie zaglądał 30 arkuszy.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...